Akcija DAROM 2021 (Atliekų rinkimas, rūšiavimas ir pridavimas)

Mes DAROM 2021 – jau gegužės 7-8 dienomis, visoje Lietuvoje! Nedvejokite, prisijunkite prie šios viešųjų erdvių tvarkymo akcijos. Rinkite šiukšles, rūšiuokite ir priduokite!

Akcija “Mes DAROM 2021” gegužės 7-8 dienomis

Aplinkos, viešųjų erdvių tvarkymo akcija – MES DAROM 2021

Daugiau kaip po metų pertraukos sugrįžta pati didžiausia viešųjų erdvių tvarkymo akcija. Surink. Rūšiuok. Priduok“! Pavasaris nėra tik sandėliukų ir namų švarinimosi metas – tai galime daryti ištisus metus, o sušilus orams kviečiame keliauti į gamtą. Į mišką, parką ar pažintinį taką eikime pasiimdami ir šiukšlių maišą.

DAROM 2021 programėlė

Kadangi technologijos žengia į priekį, šiais metais išleista programėlė “DAROM”, kurią atsisiųsti galite iš “Google Play” platformos čia: DAROM programėlė / Android, arba “Apple” parduotuvės čia: DAROM programėlė / iOS

Naujai sukurtoje ir vartotojui pritaikytoje mobiliojoje programėlėje „Mes Darom“ bus sužymėtos ir patogiai nurodytos tvarkytinos teritorijos. Vartotojai ras ir žemėlapį, kuriame bus paskelbtos vietos, kur akcijos savanoriai dalins rūšiavimui skirtus maišus. Šiemet tvarkymasis atiduodamas į dalyvių rankas „iki galo“: kviečiama ne tik rinkti bei rūšiuoti surinktas atliekas, tačiau ir patiems jas priduoti į regionų atliekų tvarkymo centrų (RATC) valdomas didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles arba išmesti miesto konteineriuose. 

ATSINAUJINUSIOS 2021 M., AKCIJOS FORMATAS


Daugiau informacijos: https://www.mesdarom.lt/kaip-dalyvauti/

Išeiti iš mobilios versijos