Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2021 gegužės mėnesio meilės horoskopas

2021 metų gegužės mėnesio meilės horoskopas visiems zodiako ženklams. Šiame horoskope sužinosite, kokia meilės sėkmė laukia 2021 metų gegužę, o gal nesėkmės? 

geguzes menesio meiles horoskopas 2021

2021 gegužės mėnesio meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Avinams gegužė yra didelių galimybių laikotarpis ne tik karjeroje, bet ir meilėje. Meilės santykiai pereis į naują vystymosi etapą, tačiau tai nereiškia, kad eisite tiesiai prie altoriaus, pakaks pabandyti apsigyventi kartu, spręsti bendras problemas ir dalytis džiaugsmu.

Jautis (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Jaučiui mėnuo prabėgs įtemptoje atmosferoje. Pernelyg didelis užsispyrimas ir tiesmukiškumas gali jums pakišti koją ir padaryti prastą pokštą, susiginčysite su savo partneriu. Žvaigždės pataria parodyti daugiau kantrybės ir taktiškumo. Tada viskas susitvarkys.

Dvyniai (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Gegužės mėnesį elegancijos ir viliojimo įvaizdis daugeliui padės sutikti meilę. Neignoruokite žvaigždžių prognozių ir nedvejokite savimi. Šį mėnesį atrasite savo antrąją pusę, būkite tuo tikri, jūsų svajonei lemta išsipildyti.

Vėžys (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Vėžio ženklui gegužės mėnuo bus skirtas permąstyti meilės santykius. Atėjo laikas nutraukti beviltiškus santykius, užmegzti naują meilę, kurią žada žvaigždės, jei šio ženklo žmonės parodys išskirtinę išmintį ir pastovumą.

Liūtas (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Nenugalimam Liūtui dangaus kūnai numato perspektyvų romaną su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, tačiau jūs neturėtumėte pasikliauti likimu, o perimti iniciatyvą į savo rankas, kitaip prognozės gali neišsipildyti.

Mergelė (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Gegužę šio ženklo atstovai neturėtų skatinti piršlybų su priešinga lytimi ir užmegzti naujus santykius, jie nebus vaisingi ir galų gale žlugs. Bet tai puikus laikas permąstyti ir kurti ateities planus.

Svarstyklės (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Karjera ir profesiniai reikalai neleis šio ženklo atstovams užmegzti naujų meilės santykių. Svarstyklės kurios gyvena poroje ar šeimoje – viskas klostysis itin puikiai, romantiška vakarienė žvakių šviesoje, kava lovoje ir dosnios dovanos, viskas, apie ką svajojate.

Skorpionas (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Žvaigždės perspėja Skorpiono ženklo atstovus, kad nekartotumėte senų klaidų. Meilės santykiai netaps būsimos laimės garantu, daugelis vėl lips ant to pačio grėblio, bet padarys išvadas ateičiai.

Šaulys (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Dangaus kūnai nežada nieko naujo meilėje. Gegužės mėnesį laisvalaikio pomėgiai atneš tik nusivylimą. Bet tai palankus metas permąstyti ir rūpintis savimi. Netolimoje ateityje turėtumėte rasti savo vienintelę, kur ir kada – jau greitai sužinosite.

Ožiaragis (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Ožiaragiams gegužė gali būti svajonių ir vilties užmegzti romantiškų santykių su priešinga lytimi mėnuo. Daugelis sulauks dėmesio iš tų, apie kuriuos seniai svajojo. Ožiaragiai kurie gyvena šeimoje, turi susilaikyti nuo flirto su kolegomis ar senais draugais, menkiausias flirtas su jais gali jums kainuoti šeimos laimę.

Vandenis (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Vandenio ženklo atstovams gegužė prasidės naujais meilės santykiais, kurie suteiks daug malonių emocijų ir įspūdžių. Galiausiai sutiksite žmogų, su kuriuo bus įdomu leisti laiką ir, galbūt, pagerinti asmeninį gyvenimą. Imkitės iniciatyvos ir praleiskite kuo daugiau laiko kartu.

Žuvys (gegužės mėn. meilės horoskopas)

Šio ženklo atstovams šį mėnesį bus puikus metas palaikyti dabartinius meilės santykius. Žuvims, kurios ieško antrosios pusės – teks nusivilti, reikšmingesnių susitikimų nebus. Šis laikotarpis bus maloni pramoga ir nieko daugiau. Todėl nesitikėkite kažko rimto, o tiesiog mėgaukitės gyvenimu.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai