Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2021 sausio mėnesio horoskopas

Žemiau rasite 2021 metų sausio mėnesio horoskopą, skirtą visiems 12-ai zodiako ženklų. Apie zodiako ženklus skaityti galite čia: Zodiako ženklai. Horoskopas:

AVINAS – (HOROSKOPAS)

Tikrai stebinsi visus įžvalgomis ir taiklumu. Pradžioje išsiaiškink, ar konkurencija, kuriai pasiryžti, veda prie tavo asmeninių, ar prie svetimų tikslų? Mat kovodama gali tapti patogiu įrankiu paslaptingiems griovėjams, o ne kūrėjams. Draugai sausį dažnai trukdys ir darbui, ir sportui, ir širdies reikalams. Kelionėse daug neišlaidauk, nes iki gegužės kišenė nepasipildys.

JAUTIS – (HOROSKOPAS)

Dėl mylimųjų dėmesio, gerbėjų pripažinimo ir grožio ryšiesi nutrūktgalviškoms komandinėms avantiūroms. Gerbėjams, dėstytojams, dėl kurių taip stengiesi, tavo ugningas proveržis gali pasirodyti „pigiai”, draugai gali net atsiriboti, nusigręžti nuo tavo fantazijų. Neperženk įstatymų ribų: bendruomenių taisyklių pažeidimai dabar turės rimtas pasekmes.

DVYNIAI – (HOROSKOPAS)

Tausok energiją, rūpinkis sveikata, kasdien sportuok, kad išvengtum sausio peršalimų. Žvaigždės suteiks jėgų, o gydytojai, kolegos, rėmėjai parodys kryptį – kaip pasiekti ilgalaikių rezultatų keičiant gyvenseną, kaip sulieknėti nesikankinant. Dabar pasieksi stulbinamų rezultatų dailindama kūną. Savitvarda ir kantrybe esmingai pakeisi ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Šeimoje, namuose vyks pokyčiai – gal remontai, gal kažkas atsikraustys ar išsikels gyventi kitur.

VĖŽYS – (HOROSKOPAS)

Iki kovo būsi apsėsta aistros – kurti menus, mylėti ir kovoti už tuos, kuriuos myli. Nedviprasmiškas simpatijas rodys svarbūs asmenys, elito žymūnai. Susipažinsi su neeilinėmis asmenybėmis. Jos praplės akiratį, uždegs sumanymais, padės atsiskleisti talentams. Su jais išgyvensi nepamirštamą, prasmingą laisvalaikį. Tik nesėdėk sudėjusi rankų! Galingas Visatos jėgų palaikymas atveria kelius į visuotinį pripažinimą.

LIŪTAS – (HOROSKOPAS)

Pasistengsi, kad ir širdies ryšiai sutvirtėtų, žibėsi išmintimi per pasimatymus. Galbūt persikraustysi kitur, į atskirą kabinetą su solidesne iškaba ant durų. Net kritiškiausi gerbėjai patvirtins, kad esi teisi, išmani ir to verta. Už patarimus ir draugišką pagalbą bus dosniau atlyginta. Tačiau pagyros už žinias, brangūs batai ir antpečiai nedarys įspūdžio aplinkai, antrai pusei. Jie lauks žygdarbių, dramų ir malonumų, kuriais išlepinai. Metas investuoti į save. Šeima, tėvai puldinės su nuožmiais reikalavimais, kaltins, namie – it karo zona.

MERGELĖ – (HOROSKOPAS)

Paskui sveikas protas ir aplinkybės tvirtai nuleis ant žemės. Sausis – didelės sėkmės mėnuo. Tvirtai laikysi ar perimsi pagrindinės organizatorės ir kūrybinės režisierės vadeles. Svarbu pabaigti tai, ką pradėjai anksčiau. Būtent iš tęsinių ir pratęsimų, iš ankstesnės patirties kaip iš šaknų išaugs nauji sumanymai. Eksperimentus ir proveržius nukelk į pavasarį.

SVARSTYKLĖS – (HOROSKOPAS)

Būsi ryškiausias šio dėsnio pavyzdys, nors svetimų patarimų nepripažinsi, o karštai skelbsi savo įsitikinimus kaip vienintelę tiesą. Daug gerų dalykų sužinosi apie mylimųjų, dievinamų žvaigždžių praeitį, susipažinsi su jų šeima, dalinsiesi bendrais vaikystės prisiminimais. Spinduliuosi viltį ir šildysi artimuosius, kursi jaukumo aurą namuose. Tačiau su mokslais ir darbais – migla, klaidos ar net duobė, praeitis ar šeimyninės aplinkybės vis dar neišveda iš aklavietės.

SKORPIONAS – (HOROSKOPAS)

Užuojauta tiems, kurie išdrįs stoti skersai kelio ar priešinsis tavo drakoniškoms pastangoms keistis ir keisti, gerinti draugų, mylimųjų, pažįstamų gyvenseną. Visur, kur teks varžytis ar konkuruoti, iškovosi pagrindinį prizą, pripažinimą, pelnysi darbo ar sporto žymūnės šlovę. Net nepažįstami, pakeleiviai dovanos šypsenas ir kažką didelio, šviesaus, vos telpančio į širdį ir kuprinę.

ŠAULYS – (HOROSKOPAS)

Labiau nei visada seksis kelionėse ir atrankose. Dirbančios ir politikuojančios, priešingai, patirs didesnį spaudimą ir vadovų priekabes dėl priveltų klaidų, nepareigingumo. Smarkiau kabinsis peršalimo ligos, kils įvairių nepatogumų dėl maisto, pinigų. Jei rūpi išlaikyti darbo vietą ir laikinai neprarasti darbingumo, kontroliuok mitybą, pabaik pagaliau sutartus projektus.

OŽIARAGIS – (HOROSKOPAS)

Pasistenk, kad sausio pirmoje pusėje taip nenutiktų. Mat įpročiai, užimtumas ar paskendimas žinių srautuose aptemdys akis – nepastebėsi ištiestos pagalbos rankos, valdžios prielankumo, į uždarytas duris neprisibeldusios simpatijos. Netikėta sėkmė, dovanos, naujos perspektyvos šeimai gali ateiti iš tokių pakraščių, kur niekada nebūtum kojos įkėlusi.

VANDENIS – (HOROSKOPAS)

Kolektyvo senbuviai irgi stos tavo pusėn, nors dauguma – dėl naudos, dėl medžiojamo lokio būsimų dalybų. Uranas, tavo valdovas, veda pirmyn pažinimo ir ryšių greitkeliuose. Nesigręžiok į tuos, kurie nepagauna kampo ir nepriima tavo tiesmuko atvirumo. Bus natūralių praradimų, nutrūks ilgametės sutartys ir bendradarbiavimas, daug ką atmetinėsi pati – nusivylusi ar sužinojusi jų paslaptis.

ŽUVYS – (HOROSKOPAS)

Aprėpsi daug sričių, įkūnysi drąsiausias vizijas, būsi priimta į rimtas komandas, kursi tarptautinius projektus. Būtinai imkis naujų įsipareigojimų! Iki 21 dienos ištvermės ir atkaklumo užteks viskam: patarinėsi antrai pusei ir lyderiams, kaip sukalti laiptelius į sėkmės bokštą, rodysi išeitis bendradarbiams, rūpinsiesi gyvūnais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *