Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2022 metų gruodžio mėnesio finansinis horoskopas

2022-ųjų gruodis verslo ir finansine prasme bus šiek tiek palankesnis nei lapkritis. Paskutinis metų mėnuo tinkamas metų apibendrinimui. Sunki bus antroji mėnesio dekada – didelės klaidingų investicijų, turto praradimo, nereikalingų pirkinių, atlyginimų ir įvairių atsiskaitymų vėlavimo laikotarpis. Daugybė „spąstų“ mėnesio viduryje gali sugadinti perspektyviausius projektus. Todėl priimant bet kokius verslo sprendimus būtina parodyti sveiką skepticizmą ir atsargumą.

AVINAS

Teks nervintis, atsisakyti kai kurių planų. Kai kurie žmonės gali trukdyti sėkmingai užbaigti einamuosius reikalus. Jūsų planus teks keisti dėl nenumatytų aplinkybių. Galite pastebėti, kad jūsų vertybių sistema nesutampa su partnerių, o tai vers jus rimtai apsispręsti ir nuo 2023 metų judėti nauja kryptimi.

JAUTIS

Mėnuo vidutiniškai palankus finansinei sferai, tačiau palankiausias karjeros augimui. Visai įmanomas ilgai lauktas paaukštinimas, nedidelė premija už sąžiningą darbą ir naujos perspektyvos nuo kitų metų. Pasistenkite investuoti į save, įgyti naujų žinių – tai padės jums pasukti reikalų ratą ir įgyvendinti svajones.

DVYNIAI

Ieškokite ir nepraraskite naujų galimybių, įdomių idėjų. Netrukus tai duos gerų vaisių. Geriausia dabar pasikliauti tik savo jėgomis, ryžtingai ir drąsiai žengti į priekį, ryškiai parodyti savo individualumą. Galimi vėlavimai, susiję su kitų žmonių įdarbinimu, išteklių trūkumu. Laikas šiek tiek sulėtinti tempą ir suprasti, kad svarbu ne tik tai, ką darai, bet ir kaip tai darai.

VĖŽYS

Ankstesniais šių metų mėnesiais tikriausiai savo naują idėją įsivaizdavote bendriausiais terminais, ir to pakako. Dabar jums reikia išsamiau pažvelgti į klausimą, gerai suprasti, ką darote. Būtent gruodį išvysti pirmuosius naujo verslo rezultatus.

LIŪTAS

Jūsų projekte gali būti trūkumų, kurie trukdo jums pasiekti sėkmės. Negailėkite laiko pabūti vieni, pamąstyti, pabandyti išsiaiškinti tai, kas jums atrodo nesuprantama. Drąsiai imkitės lyderio vaidmens, nebijokite dalyvauti konkurse. Tolesnė jūsų verslo pažanga priklauso nuo to, kaip sėkmingai demonstruosite savo organizacinius įgūdžius dabar. Per pastaruosius mėnesius sukaupta patirtis ir supratimas yra labai vertingi, leis aktyviau ir sėkmingiau judėti pirmyn.

MERGELĖ

Atėjo etapas, kai supranti, kad kai kurios iniciatyvos nepasiteisino. Turi su kažkuo išsiskirti, supranti, kad nesi visagalis, ir tai tave šiek tiek liūdina. Noras ką nors pradėti ir tuoj pat kažko pasiekti yra be galo stiprus, todėl norint išvengti tiesioginio nusivylimo, svarbu žinoti, kad dabar ne laikas pasiekti.

SVARSTYKLĖS

Šį mėnesį galėsite blaiviai ir objektyviai įvertinti bet kokią situaciją ir rasti būdų, kaip pagerinti savo finansinę padėtį. Tinkamas laikas verslo kelionėms, įdomiems susitikimams ir bendravimui. Prasminga susitikti su senais verslo partneriais. Greičiausiai jie jums sukaupė daug įdomių dalykų. Visai gali būti, kad jūsų galvoje kirbės nauji planai ir idėjos. Palankus metas sutvarkyti reikalus, sustiprinti pamatus, rasti ir pašalinti silpnąsias savo vietas.

SKORPIONAS

Būkite praktiški, racionalūs ir stenkitės veikti pagal tam tikrą sistemą. Jei kažkas neveikia, įvertinkite iškilusią kliūtį. Galbūt tai jums sako, kad turite kažką pakeisti savyje arba savo požiūriu į darbą. Tačiau gali būti ir taip, kad kliūtis tik užtveria niekur nevedantį kelią, padedanti išvengti klaidų. Praėjusiais mėnesiais įgijęs tvirtus pagrindus, jūsų verslas greitai plėsis, apims naujas sritis.

ŠAULYS

Ilgalaikių projektų požiūriu, šį mėnesį daugiau dėmesio reikėtų skirti reklamai. Per daug skirtingų dalykų 2022 metais neleido rimtai pagalvoti apie tikrąją to, kuo esi užsiėmęs, esmę, tačiau dabar – abejonių ir rimtų apmąstymų metas. Greičiausiai kai kurios jūsų veiklos prarado prasmę ir jūsų taip nebevargina. Atsisveikinę su jais, gausite jėgų ir laiko rezervą, reikalingą likusioms byloms perkelti į kokybiškai naują lygį.

OŽIARAGIS

Pasinaudokite savo įtaka verslo partneriams ir darbuotojams – nustebsite, kokių nuostabių praktinių rezultatų galite pasiekti kaip vadovas ir organizatorius. Tinkamas mėnuo rinkos tyrimams, didelio masto reklamai ir pagrįstai rizikai. Galbūt laikas patobulinti savo įgūdžius arba išmokti kažko svarbaus jūsų darbui. Palankus mėnuo kelionėms ir bendravimui su užsieniečiais.

VANDENIS

Labai neramus mėnuo, daug šurmulio ir įvairių reikalų, dažnai nesuderinamų tarpusavyje. Šiuo metu būtina orientuotis į darbo projektus, rodyti iniciatyvą ir pritraukti potencialių partnerių dėmesį. Dėl jūsų polinkio perdėti galimus verslo santykių pokyčius. Venkite priimti ilgalaikius sprendimus.

ŽUVYS

Daug įdomių dalykų ir pomėgių, iš kurių galima užsidirbti pinigų, patrauks jus įvairiomis kryptimis. Iš tiesų yra daug galimybių, bet visa laisvė ir perspektyvos turi ribas. Jei yra galimybė prisiimti papildomą atsakomybę ar pareigas, neatsisakykite, ir jūsų įtaka reikalų eigai gerokai padidės.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai