Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2022 metų lapkričio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

Paskutinis rudens mėnuo (lapkritis) mums žada ne tik lietų ir blogus orus, bet ir daug malonių staigmenų bei netikėtų pokyčių. Ko tikėtis iš debesuoto ir gan tamsaus lapkričio, parodys astrologinė prognozė.

AVINAS

Lapkritį Avinui teks susidoroti su praeities klaidomis. Atminkite, kad įprastas požiūris neduos naujų rezultatų. Tik leisdami sau atitolti nuo senų nuostatų, pasieksite tai, ko norite, ir galėsite išspręsti probleminę situaciją palankiausiu būdu sau ir kitiems.

JAUTIS

Šį mėnesį teks susidurti su rimtais vidiniais pokyčiais, persvarstyti dabartines nuostatas ir įsitikinimus. Visos aktualios problemos bus išspręstos, tad pagaliau atsiras laiko ir sau. Marsas vis dar neigiamai veikia jūsų gyvenimo finansinę sritį. Piniginius reikalus atidėkite kitų metų pradžiai.

DVYNIAI

Lapkritis Dvyniams bus tarpinių rezultatų sumavimo mėnuo. Iki lapkričio 10 dienos jums neįtikėtinai seksis, tad pasistenkite šiuo laikotarpiu turėti laiko svarbiausiems ir sunkiausiems darbams atlikti. Daugelis antroje mėnesio pusėje priimtų sprendimų rimtai paveiks jūsų likimą. Lapkričio viduryje jūsų laukia romantiški susitikimai. Prie ko nors rimto jie neprives, bet leis gerai praleisti laiką ir prasiblaškyti. Mėnesio pabaigą verčiau skirkite valymui, netvarkos tvarkymui, apsipirkinėjimui, kurie papuoš interjerą ar palengvins gyvenimą.

2022 metu lapkričio mėnesio horoskopas

VĖŽIAI

Šis mėnuo Vėžiams bus gana ramus. Tačiau pirmąją dekadą galite susidurti su užmirštomis problemomis, kurios veda į konfliktus su artimaisiais. Stenkitės išlaikyti emocinę pusiausvyrą ir laikytis aiškios pozicijos. Sėkmingas laikotarpis ateis nuo antrosios mėnesio pusės. Galėsite pradėti įgyvendinti planus, kurti santykius, pasireikšti kūrybiškumu, kilti karjeros laiptais. Lapkričio pabaigą skirkite sveikatos priežiūrai, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų. Paimkite šiek tiek atostogų ir leiskitės į kelionę.

LIŪTAS

Norėdami išlaikyti harmoniją lapkritį, Liūtai turės nukreipti dėmesį nuo darbo į namų reikalus. Mėnesio viduryje jūsų laukia premija, kurios jau seniai tikėjotės. Kartu didėja traumų ir nelaimingų atsitikimų namuose ir už namų ribų rizika. Taigi nesileiskite į ilgas keliones. Galima sulaukti nemalonių žinių iš artimųjų. Tačiau iki mėnesio pabaigos visos problemos bus lengvai išspręstos. Galėsite sustiprinti savo finansinę padėtį ir atlikti daugumą svarbių dalykų. Lapkritis baigsis lemtinga pažintimi ar romantišku pasimatymu.

MERGELĖ

Mėnesio pradžioje Mergelė jaus vidinį diskomfortą ir irzlumą. Ši sąlyga neigiamai paveiks bendravimą su šeima ir kolegomis. Šiurkštūs žodžiai ir impulsyvūs veiksmai sukels rimtų konfliktų. Kad situacija neeskaluotų, būkite supratingi ir nebūkite pernelyg savanaudiški. Antroje mėnesio pusėje galite pradėti mokytis kažko naujo. Yra tikimybė sulaukti įdomaus karjeros pasiūlymo, su kuriuo verta sutikti. Taip pat šis laikotarpis palankus kraustymuisi ir šeimyninės padėties keitimui. Lapkričio pabaiga bus kupina netikėtumų. Sulauksite gerų naujienų, kurios padės pakeisti planus.

SVARSTYKLĖS

Pirmosios dešimt lapkričio dienų prie aiškaus planavimo įpratusioms Svarstyklėms bus labai nestabilios. Teks kelis kartus keisti planus ir greitai priimti sunkius sprendimus. Po lapkričio 10 dienos gyvenimas pakryps ramesne linkme. Per šį laikotarpį reikia susumuoti tarpinius rezultatus, užbaigti pradėtus darbus, sumokėti skolas. Neturėtumėte dalintis kažko slapto su kitais, kyla išdavystės pavojus. Lapkričio pabaigą skirkite padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, arba labdarai. Parodykite rūpestį pagyvenusiais artimaisiais arba dalyvaukite savanorystės projekte.

SKORPIONAS

Lapkritį Skorpionai sieks pasaulinių tikslų, tačiau susidurs su būtinybe apsiriboti norais. Per šį laikotarpį rasite daug kliūčių, kurios galiausiai nuves į pergalę. Bendraminčiai jus aktyviai palaikys. Numatyti svarbūs pokyčiai šeimos sferoje arba gyvenamosios vietos pasikeitimas. Tačiau šie įvykiai nebus netikėti, nes į juos važiuoji ištisus metus.

ŠAULYS

Lapkritis Šauliams pasirodys labai nepastovus laikotarpis. Dėl reikalingos informacijos ir stabilumo stokos turėsite būti nežinioje. Tačiau nebijokite to, nes sėkmė yra jūsų pusėje. Būsite lankstūs priimdami sprendimus ir pasieksite reikšmingos sėkmės tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Antrąją mėnesio pusę skirkite šeimos reikalams, rūpinkitės artimaisiais ir draugais.

OŽIARAGIS

Paskutinis rudens mėnuo Ožiaragiams bus itin romantiškas. Iš jūsų sklis viliojanti magnetinė energija, pritraukdama ne tik priešingą lytį, bet ir pinigus. Tikėtina, kad santykiai su antrąja puse persikels į rimtesnį lygį.

VANDENIS

Lapkričio mėnesį Vandenis turės kompetentingai nustatyti prioritetus tarp namų ir darbo. Tikėtini konfliktai su artimaisiais, gali paaštrėti būsto problema. Karjeros srityje atsivers naujos patrauklios perspektyvos.

ŽUVIS

Mėnesio pradžią Žuvys turės skirti šeimyninių problemų sprendimui. Begalinis popierizmas darbe jus erzins. Svarbių dokumentų pasirašymą geriau planuoti paskutinei lapkričio savaitei (šiuos reikalus atidėkite bent iki 24 d.). Lapkričio 3–17 dienomis laisvos Žuvys turi visas galimybes sutikti savo meilę.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *