Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2022 sausio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

2022 m. sausio mėnuo bus tikrai šventiškas, tačiau visata kai kuriems ženklams pateiks ypatingų staigmenų. Juodojo vandens tigro metais Šauliai, Vandeniai ir Dvyniai gaus tai, apie ką seniai svajojo.

Sausį daugelis Zodiako ženklų dėmesį sutelks į profesinę veiklą. Iniciatyvumas, aktyvus dalyvavimas visuose darbo procesuose ir bendravimo įgūdžiai padės siekti karjeros. Šis Veneros laikotarpis nėra pats tinkamiausias naujiems santykiams užmegzti, tačiau jis tinka esamiems santykiams stiprinti. Plačiau, kas jūsų laukia sausio mėnesį skaitykite mūsų horoskope.

2022 metų sausio mėnesio horoskopas

2022 metu sausio menesio horoskopas visiems Zodiako zenklams
2022 metų sausio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams / Nuotr. Pixabay.com

Sausio mėnesio horoskopas Avinams

2022 m. pradžia suteikia gerų galimybių susitvarkyti asmeninį gyvenimą ir finansus. Tačiau mėnesio pradžia nėra tinkama naujiems romantiškiems santykiams užmegzti ar siekti pažangos verslo srityje. Po sausio 20 d. Avinams atsiveria karjeros galimybės. Nebijokite prisiimti atsakomybės, o jūsų įžvalgumas ir ryžtas sulauks vadovų palaikymo. Gali pasireikšti polinkis į tinginystę ir pernelyg didelį išlaidavimą. Horoskopas Avinui rekomenduoja nepamiršti savo pareigų ir taupiau elgtis su pinigais.

Taip pat galimi susitikimai su buvusiais gyvenimo partneriais. Mėnuo gali būti skirtas esamiems santykiams stiprinti. Gali padidėti atsakomybė ir įsipareigojimai šeimyniniuose santykiuose.

Žvaigždės Avinui žada gerą sveikatą. Kad nepriaugtumėte viršsvorio, vartokite subalansuotą maistą. Mankštinkitės ir sportuokite, kad išlaikytumėte formą.

Sausio mėnesio horoskopas Jaučiams

Visą mėnesį Venera bus Ožiaragyje, todėl Jaučiai turės galimybę sustiprinti esamus santykius ir peržiūrėti sukauptas materialines vertybes. Mėnuo tinkamas viešoms kalboms sakyti, siekti vyresnybės paramos, tvarkyti savo kasdienį ir asmeninį gyvenimą. Planetų išsidėstymas skatins sunkų ir tikslingą darbą, jei tik Jautis nesivels į smulkmenas, o savo energiją eikvos saikingai ir tinkamu laiku. Sausio pabaigoje patartina susitvarkyti asmeninius kontaktus ir nepradėti jokių svarbių reikalų, bet apžvelgti praėjusį mėnesį.

Kalbant apie asmeninį gyvenimą, retrogradinės Veneros laikotarpiu Jaučiai neturėtų pasiduoti trumpalaikėms pagundoms, užmegzti romanų. Tai palankus laikotarpis jūsų poros santykiams stiprinti. Išreikškite savo jausmus visais įmanomais būdais: jūsų sutuoktinis ar partneris turi žinoti, kad visada esate šalia.

Jaučio sveikata pirmąjį metų mėnesį jūsų nenuvils. Tačiau turite atkreipti dėmesį į savo mitybos režimą.

Sausio mėnesio horoskopas Dvyniams

Sausio mėnesį Dvyniai turi sutelkti dėmesį į dabartines pareigas ir nukreipti savo energiją į tai, kas iš tikrųjų svarbu. Didesnis minčių raiškos aiškumas prisidės prie profesinio tobulėjimo. Pirmoje mėnesio pusėje pavyks sėkmingai organizuoti nedideles keliones ir apsilankymus valstybinėse įstaigose. Antrąją periodo dalį geriau skirti profesinėms pareigoms ir tvarkymuisi tiek kasdieniame gyvenime, tiek asmeniniuose santykiuose. Dvynių ženklo atstovams atsivers viliojančios perspektyvos, o savišvieta ir mokymasis taps vertingų žinių, kurios pravers ateityje, šaltiniu.

Žiemos viduryje laisvos dvasios Dvyniai turėtų susilpninti savo asmeninį gyvenimą. Mėnesio viduryje Merkurijus pradeda judėti atgal, todėl verta būti atsargiems bendraujant ir užmezgant naujas pažintis. Geriausia šiuo laikotarpiu stiprinti esamus santykius.

Šį mėnesį Dvyniai vyrai yra ypač linkę į nervinę įtampą, kuri gali sukelti depresiją. Svarbu nepamiršti darbo ir poilsio pusiausvyros. Kad išvengtumėte liūdesio, pabandykite padaryti ką nors neįprasto ir išskirtinio.

Sausio mėnesio horoskopas Vėžiams

2022 m. sausis Vėžiams bus kruopštaus darbo su savimi laikotarpis. Entuziazmo, kunkuliuojančios energijos, padidėjusių siekių ir troškimų, bet taip pat padidėjusio konfliktiškumo ir dirglumo metas. Veneros ir Merkurijaus įspėja, kad nereikėtų pirkti brangių pirkinių, keliauti toli ir pasirašinėti svarbių dokumentų. Žvaigždės pataria būti atsargiems verslo veikloje ir atidiems asmeniniame gyvenime. Švaistymą ir nuolaidžiavimą geriau pakeisti kuklumu ir kryptingu darbu. Mėnesiui baigiantis patartina atidžiai įvertinti situaciją prieš imantis veiksmų. Svarbu pasinaudoti padidėjusia energija ir nukreipti ją tinkama linkme.

Sausio mėnesio emocinis fonas Vėžiams bus nestabilus. Dažnai santykiuose užsispyrusiai laikotės savo pozicijos, nenorėdami eiti į kompromisus ir atsižvelgti į partnerio požiūrį. Tokia situacija gali išprovokuoti nesutarimus ir konfliktus. Laisviesiems atstovams bus sunku atsispirti pagundoms ir romantiškiems nuotykiams, tačiau žvaigždės įspėja, kad jie baigsis nusivylimu.

Vėžio sveikata sausio mėnesį nesutriks, tačiau didelį dėmesį reikėtų skirti savo psichinei būklei. Galima įveikti slogią nuotaiką ir depresiją, o norint ją įveikti ir susigrąžinti džiugią nuotaiką, būtina skirti dėmesio fiziniam aktyvumui ir atsisakyti žalingų įpročių.

Sausio mėnesio horoskopas Liūtams

Palankus aplinkybių derinys padės Liūtams sėkmingai išspręsti savo problemas ateinantį mėnesį. Gausite laukiamą naudą, ir dar be jokių pastangų ar beveik įprasto darbo. Neatmetama galimybė gauti grynųjų pinigų įplaukas arba solidžias premijas. Nelaukiama jokių konfliktų su kolegomis ir viršininkais – šioje darbo aplinkoje jūsų darbas bus patogus ir produktyvus.

Asmeniniuose santykiuose Liūtui reikės nustatyti prioritetus. Atviras pokalbis su partneriu padės nustatyti požiūrio kryptį, gali būti, kad suprasite, jog jūsų santykiai išsekę.

Šį mėnesį jums gali būti primintos lėtinės ligos. Neatmetamos miego problemos ir nervinis pervargimas. Saikingas fizinis aktyvumas bus naudingas jūsų sveikatai.

Sausio mėnesio horoskopas Mergelėms

Atėjo laikas išmokti gyventi savo gyvenimą. Sausio horoskopas Mergelėms prognozuoja, kad jums pavyks tinkamai susidėlioti prioritetus ir nustatyti bendravimo ratą. Svarbu pažinti žmones, su kuriais bendraujate kasdieniame gyvenime. Tai padės jums suprasti, ar jie suteikia pridėtinės vertės jūsų gyvenimui, ar tik gaišina jūsų laiką. Galėsite nusigręžti nuo dalykų, situacijų ar žmonių, kurie kenkia jūsų ramybei. Žemės ženklų atstovai išmoks išlaikyti gerą moralę, savigarbą, vertybes ir savivertę.

Sausio pradžia nėra pats geriausias laikotarpis naujiems santykiams užmegzti. Tačiau mėnesio viduryje Mergelės turės galimybę sutikti žmogų, su kuriuo užsimegs aistringas, ryškių emocijų kupinas romanas. Tačiau šie santykiai truks neilgai.

Pašėlęs darbo tempas gali sukelti chronišką Mergelių nuovargį. Nepamirškite, kad svarbu daug ilsėtis. Pirmoje mėnesio pusėje pasitikrinkite sveikatą.

Sausio mėnesio horoskopas Svarstyklėms

Sausis – puikus mėnuo jūsų profesinei karjerai. Tačiau Svarstyklės turėtų būti atsargios, kad išvengtų profesinio perdegimo. Jums nebus naudinga pernelyg daug dėmesio skirti verslui ir dirbti darbą, kuris neatitinka jūsų asmeninių standartų. Paskutinė sausio savaitė šio ženklo atstovams bus sunki, tačiau neleiskite, kad emocijos jus užvaldytų. Priimdami sprendimus vadovaukitės logika, o ne emociniais kaprizais.

Jūsų emocionalumas lems perdėtas pretenzijas partneriui, o tai bus tikras neseniai prasidėjusių santykių tvirtumo išbandymas. Nebūkite per daug griežti; dėl neatsargių sprendimų galima gailėtis. Sausis bus ramus laikotarpis, daugiau laiko praleisite su šeima.

Sveikata sausio mėnesį Svarstyklėms bus nebloga, tačiau patariama pasitikrinti sveikatą (atlikti kraujo tyrimus ir kt.).

Sausio mėnesio horoskopas Skorpionams

Visą sausio mėnesį Marsas bus itin palankioje padėtyje Skorpionams. Tai gali pasireikšti originaliais pasiūlymais ir nestandartinėmis idėjomis. Aktyviai panaudosite savo išradingumą, o tai lems profesinę sėkmę. Taip pat labai svarbu elgtis itin sąžiningai ir dorai. Nors tai gali atrodyti viliojančiai, apgaulė ir melas siekiant sėkmės gali turėti rimtų pasekmių. Jūsų savidisciplina, kantrybė ir susitelkimas padės pasiekti maksimalių rezultatų.

Neseniai užmegzti santykiai bus išbandomi kantrybe ir pasitikėjimu. Tikėtini nesutarimai ir nesusipratimai poroje. Antroje mėnesio pusėje gali užsimegzti netikėtas romanas. Neatmetama galimybė atnaujinti santykius su buvusiu vyru. Šeimos Skorpionai užsiims buitinių problemų sprendimu.

Saikingas fizinis aktyvumas ir aktyvus poilsis padės sustiprinti imuninę sistemą ir atsispirti peršalimo ligoms.

Sausio mėnesio horoskopas Šauliams

Metų pradžia Šauliams bus neįprastai produktyvi. Turėsite daug įdomių idėjų, kuriomis galėsite sudominti įtakingus žmones. Jūsų tikslo suvokimas ir aktyvus atsidavimas padės jums pasiekti profesinės sėkmės. Šį mėnesį nevertėtų imtis kelių užduočių vienu metu. Geriau susikoncentruoti ties viena svarbia užduotimi ir užbaigti ją iki galo.

Sausis suteiks jums ypatingo žavesio ir patrauklumo, kuris tarsi magnetas pritrauks naujus gerbėjus. Gali būti, kad kai kurie iš jų jums pajus jausmus. Iniciatyvos perėmimas romano metu padės jums sudominti asmenį, kurį jau seniai stebite. Ne pats palankiausias laikotarpis vestuvėms.

Šauliai sausio mėnesį turėtų atkreipti dėmesį į širdies ir kraujagyslių sistemą. Be to, neturėtumėte perkrauti savo kūno, nes tai gali sukelti traumų.

Sausio mėnesio horoskopas Ožiaragiams

Pirmąjį naujųjų metų mėnesį Ožiaragiai turėtų negailėti gerų emocijų ir apipilti kitus teigiama nuotaika. Rodydami dosnumą ir dosnumą jausitės pakylėti. Šį mėnesį energinga fizinė veikla ir sunkus darbas bus vidinių išteklių papildymo šaltinis. Šis laikotarpis palankus dvasiniam augimui ir harmonijos paieškoms. Mėgstama veikla prisidės prie puikios savijautos. Šiuo laikotarpiu gali padidėti tingumas, galite pajusti norą pasimėgauti savo silpnybėmis.

Dėl retrogradinės Veneros įtakos daugelis žmonių pajus norą keistis. Gali būti, kad nuspręsite kardinaliai pakeisti savo stilių ir šukuoseną. Tai padės į jūsų gyvenimą pritraukti naujų pažįstamų ir gerbėjų. Tačiau sausio mėnesį prasidėję romanai bus trumpalaikiai. Santykius palaikantiems Ožiaragiams tai palankus metas stiprinti savo sąjungą.

Pakankamas miegas ir ilgi pasivaikščiojimai padės išvengti peršalimo ligų ir nervinio išsekimo. Nevarginkite savo kūno drastiškais pokyčiais; vietoj griežtos dietos pasirinkite tinkamą mitybą.

Sausio mėnesio horoskopas Vandeniams

Jei norite daugiau dėmesio skirti savęs pažinimui ir tobulėjimui, sausis – puikus mėnuo. Vandenio laukia stebėtinai laimingas mėnuo, skirtas talentams lavinti ir įgūdžiams, reikalingiems visam jūsų potencialui pasiekti ir įgyti. Jūsų natūralus smalsumas padės geriau suprasti ir pažinti jus supantį pasaulį. Jūsų įgyta patirtis ir išmintis greitai bus puikiai panaudota.

Asmeniniame gyvenime galėsite parodyti savo žaviausias savybes ir charakterio bruožus. Jūsų nuostabus skonis ir neįtikėtina charizma nepaliks jokių šansų jūsų gerbėjams. Tačiau nesakykite jiems apie savo naujus santykius iš karto, o atidžiau susipažinkite su savo išrinktuoju, kad išvengtumėte nusivylimo.

Lėtinis nuovargis Vandenio ženkle gali susilpninti organizmo apsaugą. Norėdami atsispirti peršalimo ligoms, turėtumėte gerai pailsėti ir nepamiršti pasivaikščiojimų gryname ore.

Sausio mėnesio horoskopas Žuvims

2022 m. sausis Žuvims dovanoja daugybę įvairių idėjų ir jų įgyvendinimo būdų. Aktyviai bendraudami su kolegomis ir partneriais galite siekti daug pelningų sandorių ar naujų paaukštinimų. Sulauksite daug aplinkinių palaikymo, ypač jei akcentuosite savo gerą prigimtį, darbštumą ir atsakomybės jausmą. Žuvys neturėtų praleisti progų įrodyti savo vertę, vengdamos impulsyvumo ir bekompromisiškumo. Sėkmingai susiklosčiusios aplinkybės padės pagerinti jūsų finansinę padėtį.

Naujos pažintys sausio mėnesį nevirs tvirtais ir rimtais santykiais. Veneros retrogradinio judėjimo metu turėtumėte sutelkti dėmesį į esamų santykių stiprinimą. Skirkite daugiau dėmesio savo antrajai pusei, tai padės įžiebti aistros kibirkštį jūsų sąjungoje.

Šį mėnesį Žuvys kupinos energijos ir gyvybingumo. Sveikatos problemų nekils, tačiau būtinai tinkamai maitinkitės ir mankštinkitės.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *