2023 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

2023 metų horoskopas

Šie metai po truputį eina į pabaigą, tad pats metas pasidomėti, kam reikia ruoštis, į ką atsižvelgti, kokius tikslus ir planus išsikelti sau ateičiai, kad -ieji būtų sėkmingi. Astrologai pristato bendrą prognozę kiekvienam Zodiako ženklui ateinantiems 2023 metams.

Avinas

2023 metais Avinai plės savo profesinę įtaką, gali įvykti karjeros perorientavimas, didinant veiklą, kurią pradėjote 2020-2022 metais. Naujieji metai Avinams bus neblogi, galimi pasikeitimai draugų rate, rato susiaurėjimas. Nervinė įtampa, daug baimių, trukdančių išreikšti save, tačiau jau antroje metų pusėje turėsite daugiau galimybių, svarbiausia – neapleisti likimo dovanų. – tinkamas metas statyboms ar renovacijai, tačiau gegužę reikėtų sumažinti aktyvumą ir tausoti sveikatą. Pirmoji vasaros pusė – audringų įvykių romantiškoje sferoje metas, o žada būti vienas sėkmingiausių verslo prasme.

Jautis

Kitais metais galbūt atrasite savyje naujų talentų. Taip pat greičiausiai nuvyksite kur nors toli nuo namų, galbūt tuo metu atostogausite. Darbe jūsų laukia svarbūs pokyčiai: nauja vieta, komandiruotė, paaukštinimas. Kovo ir balandžio pirmoje pusėje galite sėkmingai investuoti arba rasti papildomų pajamų šaltinių. Likusi pavasario dalis – prieštaringa: viena vertus, būsite kupini energijos ir ambicijų. Kita vertus, didelė klaidų tikimybė dėl skubėjimo. Vasarą galite atsipalaiduoti ir nesiimti svarbių reikalų.

Dvyniai

Rasite naujų veiklų ir 2023 metais padidinsite uždarbį. Tikėtini nauji tikslai ir planai tiek asmeniniuose reikaluose, tiek darbe. Vykdykite savo ambicijas, jūsų profesinis lygis augs. Be to, nauji draugai gali ypatingu būdu paveikti jūsų gyvenimą. Galingo pagreičio ir didelės sėkmės laikotarpis – birželio ir liepos mėnesiais. Na, o rugpjūtį bus laikas džiaugtis pasiekimais ir atsipalaiduoti: mėnuo idealus atostogoms. Likusi metų dalis turėtų būti skirta įsitvirtinti pasiektuose etapuose. O lapkritis ir gruodis ypač palankūs asmeninio gyvenimo užmezgimui.

Vėžiai

Tam tikrais momentais jums bus šiek tiek sunku, iš antrosios pusės gali būti netikėtų smūgių tiesiai į paširdžius. Jūsų pajamos augs, tačiau kai kuriems Vėžiams jos gali ir sumažėti, draugų palaikymo gali nepakakti. Palankus laikotarpis iki liepos vidurio – pakankamas laikotarpis daug pasiekti. Tada galima pailsėti, o jei reikia – ir pagerinti sveikatą, tam tinkamiausias. Spalį sutelkite dėmesį į harmonijos palaikymą romantiškuose santykiuose.

Liūtas

Liūtų populiarumas auga, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į savo santykius, galbūt jūsų sielos draugui trūks dėmesio arba tarp jūsų įsivyraus šaltukas. Tačiau jūsų laukia sėkmė karjeroje – paaukštinimas, nauji planai darbe, jūsų autoritetas vis auga. Visas pirmasis naujųjų metų trečdalis jūsų pasirodyme atrodo labai energingai ir dinamiškai. Išimtis – vasaris, kai energijos taip pat bus daug, tačiau su dinamika tikimasi rimtų sunkumų. Visus kitus mėnesius kelti sau didelius tikslus ne tik įmanoma, bet ir būtina.

Mergelė

Šiais 2023 metais į rankas galite gauti nemažą pinigų sumą, ištisus metus aplink jus suksis geros pajamos. Taip pat būtinai turite stebėti savo sveikatą, nes nuo metų pradžios galite tapti ligoninių lankytoju. Pasiruoškite tam, kad į priekį judėsite ne šuoliais, o gana užtikrintai. Pirmoji stotelė turėtų būti padaryta kovo mėnesį: mėnuo žada informacinį ir emocinį rūką, kuriame lengva nuklysti. Tačiau iki vasario matomumas pagerės, o tada iki liepos niekas jūsų sėkmei netrukdys.

Svarstyklės

Jūsų santykių sektorius plečiasi – nauji ir pokyčiai. Jei esate vienišas, yra galimybė sutikti sielos draugą. Turite rimčiau žiūrėti į santykius, vaikus ir naujus žmones savo gyvenime. Galite tapti labiau matomi, jei esate tarp žmonių. Turėkite laiko sulėtinti tempą ir laiku nuleisti kartelę: balandį ir gegužės pirmąją pusę jūsų laukia energijos nuosmukis, o atlikti didelių darbų tiesiog negalėsite. Liepa ir rugpjūtis yra labai svarbūs partnerystei. Šiuo metu reikalingas maksimalus atidumas ir pasirengimas atsižvelgti į mylimo žmogaus interesus. Rugsėjo mėnesį tolimųjų kelionių ir užsienio projektų geriau atsisakyti.

Skorpionas

Jums 2023 metais bus svarbi sveikatos tema, galimi nerviniai priepuoliai, staigūs susirgimai. Taip pat savo namuose galite jaustis vieniši arba būsite nepatenkinti šeima. Galite atlikti remontą, persikraustyti ar dirbti iš namų. Per pirmąjį pusmetį galite pakeisti darbą. Iki kovo vidurio įvykiai gali vystytis visiškai pagal jūsų planus. Tačiau atminkite: didelių pokyčių metas dar neatėjo. O projektai, kuriuos būtų taip lengva pradėti pavasario viduryje, tikėtina, kad įstrigs vasaros viduryje – ir geriausiu atveju bus nukelti iki kitų metų.

Šaulys

Romantikos troškimas, santykių ir net vaikų gimimas, tokie metai laukia jūsų. Tačiau šie santykiai pakeis jus kaip asmenybę, galbūt net visiškai pakeis draugų ratą ir įprastą bendravimą.  Antroje gegužės ir birželio pusėje didelė nepateisinamos rizikos ir finansinių sunkumų tikimybė. Galbūt būtų protinga pailsėti nuo reikalų ir išvykti atostogų, kurias verta leisti ramiai ir atsipalaidavus. Spalio pabaigoje ir lapkritį reikės laikytis tam tikro santūrumo ir atsargumo.

Ožiaragis

Šiais 2023 metais teks nemažai pataupyti, galbūt kuris nors iš Ožiaragių susimąstys apie būsto keitimą, verslo srities keitimą. Verta pasidaryti finansinę pagalvę. Viskas, ko taip ilgai norėjote, gali ateiti pas jus, tačiau bus dar keli išbandymai. Kitą vertus pasistenkite metus pradėti kuo aktyviau. Sausis ir vasaris – itin palankūs mėnesiai, o jei ištversite, galėsite ne tik pakloti pamatus metų sėkmei. Iki pat metų pabaigos jums labai svarbu išlaikyti discipliną ir savitvardą. Tik kasdienis sunkus darbas atneš norimą rezultatą.

Vandenis

2023 metais tarsi išgyvensite atgimimą, bet ne reikšmingą, pagrindinis bus 2024 m. Dabar viskas, ką darote, turi būti paversta tam tikra organizuota sistema. Šie metai privers prisiimti atsakomybę ir visi smulkūs netikslumai išlįs į paviršių. Gal būti, kad pirksite automobilį arba net kraustysitės į naują gyvenamąją vietą. Viskas priklauso nuo jūsų pastangų.

Žuvys

Pinigų tema šiemet itin aktuali, gali kilti problemų materialinėje sferoje dėl didelių išlaidų. Taip pat galite jaustis vienišas, tarsi ko nors trūktų. Taip pat jums aktuali sveikatos tema, galimi užsitęsę negalavimai. Metų pabaigoje galite susitikti su savo sielos draugu.

Išeiti iš AMP versijos