Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Astrologai įvardijo 5 Zodiako ženklus, su kuriais sunku užmegzti santykius

Gyvenimas kartu – rimtas išbandymas partneriams. Ypač sunku, kai vienas iš jų nėra sukurtas santuokai. Astrologai išsiaiškino, su kuriais Zodiako ženklais sunkiausia užmegzti santykius.

Su šiais Zodiako ženklais sudėtinga užmegzti santykius

Nelaimingos poros santykiai

Liūtas

Nuotaikingas, reiklus ir savanaudis. Kaip vaikas įsižeidžia dėl smulkmenų ir be jokios priežasties kelia skandalus. Kategorišku tonu tai reikalauja nuolatinio prisipažinimo meilėje ir besąlygiško dėmesio. Jis pats nesiruošia eiti į kompromisus ir savo įpročių bei papročių dėl savo antrosios pusės nekeis. Jis laiko save privilegijuotu žmogumi, todėl šalia savęs netoleruos, jo dėmesį dar reikia užsitarnauti. Nenuostabu, kad su tokiu savybių deriniu gyventi kartu su juo praktiškai neįmanoma. Jei jums pavyko sukurti santuoką su Liūtu, galite laikyti save tikru tramdytoju.

Šaulys

Šis ženklas yra apsvaigęs nuo laisvės idėjos. Jis kategoriškai nusiteikęs prieš bet kokius rėmus ir apribojimus. Paneigia įprastas normas ir sąmoningai eina prieš visuomenę. Oficiali santuoka yra blogiau nei kalėjimas. Gyventi kartu su juo – abejotinas malonumas. Nesitikėk pagalbos atliekant namų ruošos darbus. Jis plaukioja debesyse, svajoja apie saviugdą, dvasines praktikas ir viską, kas įmanoma, kad išvengtų namų tvarkymosi ir vakarienės gaminimo.

Skorpionas

Sąžiningumas ir tiesumas yra nuostabios savybės, bet ne meilės santykiuose. Skorpionas sekina antrąją pusę morale, patarimais, nurodymais ir reikalavimais atsiskaityti už kiekvieną sekundę, praleistą atskirai vienas nuo kito. Ne visi gali atlaikyti jo spaudimą. Be krištolo aiškumo santykiuose, šis ženklas reikalauja begalės dėmesio ženklų. Jis pats elgiasi gana savanaudiškai.

Ožiaragis

Meilė hierarchijoje toli gražu nėra pirmoji. Ženklas yra šaltas partnerio atžvilgiu. Jis nesiruošia dirbti su santykiais ir pasirodžius pirmiesiems krizės požymiams, jis prabils apie žlugimą. Piršlybos jis laiko savaime suprantamu dalyku ir nenustebins partnerio romantiškomis staigmenomis. Santuoka su juo primena abipusiai naudingą kaimynystę – be nereikalingų jausmų ir sentimentų.

Avinas

Avinas svajoja apie „meilę iki kapo“ ir uoliai kuria šeimos lizdą. Patologinis ženklo pavydas sugadina viską. Avinas netylės, jei jam kažkas nepatinka. Jis mėgsta barti savo partnerį už klaidas ir šaipytis iš jo trūkumų. Neatsargus ir aplaidus savo pareiškimuose Avinas rizikuoja likti vienas dėl aštraus liežuvio.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai