Astrologinė prognozė – kada geriausia persikraustyti 2022 metais?

Kada geriausia kraustytis 2022 metais

Kada geriausia kraustytis 2022 metais

Ateinantys metai pagal kinų horoskopą – Mėlynasis vandens tigras. Išsiaiškinkime, kada geriausia pakeisti gyvenamąją vietą arba kitaip – persikraustyti. Apie tai šiame straipsnyje.

Žinoma, kad mėlyna spalva laikoma viena iš nepastoviausių, todėl ateinančiais metais reikėtų būti pasiruošusiems pokyčiams ir dramatiškiems likimo posūkiams. Ekspertai teigia, kad 2022 m. daugelis žmonių turėtų apsispręsti dėl kardinalios metamorfozės: naujo darbo ar net naujos veiklos srities, naujos gyvenamosios vietos. Tačiau yra ir palankių, ir nepalankių persikraustymo laikotarpių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti.

Palankiausias metas persikraustymui 2022 metais

Kai kurie Zodiako ženklai gali būti linkę jausti vidinį poreikį keisti aplinką ir vietą. Pavyzdžiui, Dvyniai labai trokšta atsinaujinti. Jie nuolat pakeisti juos supantį vaizdą, kad jaustųsi patogiai. Tai gali būti nebūtinai persikraustymas, bet veikiau baldų perstumdymas, remontas, darbo ir (arba) studijų tvarkos pakeitimas.

Astrologija yra puikus įrankis, leidžiantis kiekvienam sudaryti individualią metų prognozę ir jau dabar suprasti, kurios durys ateinančiais metais jums bus atviros, o į kurias geriau nesibelsti, kad veltui nešvaistytumėte pastangų ir laiko.

Jeigu vis dėl to planuojate pakeisti gyvenamąją vieta, galite atsižvelgti į žemiau aprašytas astrologines prognozes.

Nepalankūs persikraustymo laikotarpiai

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Taip pat nepatartina imtis tokių operacijų per jaunatį ir pilnatį.[/box]

Palankūs persikraustymo laikotarpiai


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version