Avinai, Mergelės ir Šauliai rugpjūčio mėnesi turi ruoštis galimiems išbandymams


Tikri išbandymai rugpjūtį

Rugpjūčio mėnuo žada būti sunkus, bet turiningas keliems Zodiako ženklams. Gyvenime gali įvykti labai drastiškų pokyčių ir visiškai netikėtų posūkių įvairiose srityse. O asmeniniame gyvenime dėl Veneros retrogradiškumo gali kilti įvairių kliūčių ir nesusipratimų.

Astrologai įvardijo 3 Zodiako ženklus, kuriems rugpjūčio mėnesį grės tikri išbandymai įvairiose gyvenimo srityse.

Avinas

Mėnesio pradžia bus sunki, iškils problemų ir užduočių, kurias atidėjote vėlesniam laikui. “Karštas Avinų temperamentas sukels daug ginčų su draugais, šeima ar kolegomis, todėl turėtumėte kontroliuoti savo impulsus.

Antroje mėnesio pusėje turėtumėte vengti pavojingos veiklos, gresia apgaulės ir traumos.

Mergelė

Kivirčai artimiausiame rate – skiriamasis rugpjūčio mėnesio bruožas Mergelėms. Pasistenkite niekam nepasakoti apie savo planus, neduokite pažadų, kurių nesate tikri, kad galėsite ištesėti.

Gali kilti rimtų problemų dėl supratimo, todėl atsitraukite, kai oponentas negali suprasti jūsų nuomonės. Darbe neleiskite, kad viskas vyktų sava vaga, nors jums reikia šiek tiek pailsėti nuo svarbių užduočių.

Šaulys

Rugpjūtis bus atsisveikinimo su praeitimi laikotarpis. Turėsite paleisti kažką, kas ilgą laiką buvo svarbi ir didelė jūsų gyvenimo dalis. Tačiau tai atvers langą naujoms galimybėms ir troškimams.

Turėsite sunkiai dirbti, kad gautumėte pajamų ir naują vietą saulėje, todėl nesitikėkite atostogų vasaros pabaigoje. Pokyčiai galimi ir jūsų asmeniniame gyvenime, o tai atneš jums daug liūdnų akimirkų.

Išeiti iš AMP versijos