Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Avinas – 1-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Avinas?

Avinas − tai pirmasis Zodiako ženklas (kovo 21 − balandžio 20 d.). Ugnies ženklas. Jį valdo Marsas, Saulė bei skaičius Devyni. Astrologiniai akmenys − deimantas, akvamarinas, ametistas. Pagal kinų mitologiją − Mėlynasis drakonas.

Avino ženklo žmonių savybės

Avinų charakteryje jaučiamas tam tikras originalumas, lemiantis jiems sėkmę visuose reikaluose, kurie susiję su tiesioginiu bendravimu su žmonėmis; tai labai ekstravertiškos asmenybės. Avinas nėra itin išmintingas ženklas, tačiau labai nuoširdus ir ištikimas. Avinai labai vertina savo nepriklausomybę ir negalvodami sutiktų su pasiūlymu patirti kokį nors dar neragautą nuotykį.

Šio zodiako ženklo žmonių aktyvumas pasireiškia ir sekso srityje. Šiuos žmones galima priskirti „karštakraujų“ kategorijai. Bet kadangi jų Ego niekuomet neleidžia visiškai užsimiršti – netgi pačiame erotinės aistros įkarštyje, – yra galimybė įsitraukti į tokius santykius, kuriuose nėra dvasinio pasitenkinimo.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Bet kuris Avinas – ar vyras, ar moteris, – sugeba būti pačiu tikriausiu draugu. Jie atjaučia, rūpinasi ir nori, kad jų rūpestis būtų pastebėtas; jie niekuomet neužmiršta pasveikinti su gimimo diena ir labai dažnai „šiaip sau“ dovanoja gėles. Nelaimės ar asmeninės tragedijos momentu jie kaipmat atsiranda šalia – tvirtas petys, į kurį galima atsiremti ir pasiguosti. Tai iš tiesų taurūs žmonės, bebaimiai kariai ir gal kiek naivoki, bet nuoširdūs herojai – svajotojai.

Neigiami. Avinai pernelyg karštakošiai. Prieš padarant svarbų sprendimą ar poelgį, jiems būtina suskaičiuoti iki dešimties, o po to viską pradėti iš pradžių. Taip pat šie žmonės vengia pažvelgti savo vidun. Jiems tikrai nepakenktų bent retkarčiais „pasiknaisioti“ savo sielos užkaboriuose.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *