Ciniškas ir šaltas: išvardinti 3 Zodiako ženklai, kurie yra blogiausi draugai


Blogi draugai

Astrologai įvardijo Zodiako ženklų atstovus, kurie nėra bendraujantys ir draugiški kitiems žmonėms. Jiems būdingi ciniški ir šalti charakterio bruožai. Anot astrologų, yra keli Zodiako ženklai, su kuriais geriau nedraugauti. Jie nemoka saugoti paslapčių, iš jų negalima tikėtis paramos. Be to, kai kurie šių ženklų atstovai gali išduoti netikėčiausiu momentu.

Jautis

Jaučiai yra gana sudėtingo charakterio, todėl su jais sunku susidraugauti. Su jais nelengva rasti bendrą kalbą. Nesitikėk iš Jaučio palaikymo ar pagalbos: net jei jie tau ir jaus prieraišumą, vis tiek nenorės to rodyti.

Liūtas

Liūtai yra išdidūs ir savanaudiški, todėl vargu ar kreips dėmesį į savo kompanionų problemas. Jei išliejate sielą Liūtui, greičiausiai jis šiuo metu galvoja apie save. Šio ženklo atstovai dažniausiai yra neempatiški ir dažnai ciniški.

Šaulys

Šio Zodiako ženklo atstovai gali klastingai sužeisti savo draugą ar bendražygį į pačią širdį. Jie gali netesėti duoto pažado ir netikėčiausiu momentu išduoti. Su šiais žmonėmis turėtumėte būti atsargūs ir neatskleisti visų paslapčių.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos