Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Dovanos Šv. Kalėdų proga: kaip išsirinkti priklausomai nuo Zodiako ženklo

Norint išsirinkti dovaną Šv. Kalėdoms, reikia žinoti Veneros, o ne Saulės padėtį, kaip visi yra įpratę. Venera atsakinga už dovanas ir džiaugsmo jausmus, tai labai individualu. Taigi kiekvienam Zodiako ženklui galima sužinoti kokios dovanos tinka.

Avinas

Jei Venera yra Avino ženkle, tai šiam žmogui bus įdomios ginklų ar sporto temos. Taip pat gali tikti ir trumpalaikio naudojimo dovanos. Pavyzdžiui, dėžutės su kosmetika.

Jautis

Aktualu bus viskas, kas susiję su komfortu, viskas, kas jį kuria. Pavyzdžiui, masažo abonementas ar kažkas namų patogumui. Grožio tema Jaučiui bus taip pat įdomi, pavyzdžiui, apsilankymas salone ar SPA. Be to tikrai tik viskas, kas susiję su augalais ir jų priežiūra.

Dvyniai

Įdomūs bus informaciniai dalykai, pavyzdžiui, kursai, paskaitos. Gali būti knygos, ypač mokslinės literatūros, kuri atskleidžia įdomią informaciją ir žinoma technologijos, tokios kaip telefonai, išmanieji laikrodžiai ir visa tai, kas daro gyvenimą patogesnį.

Vėžys

Vėžius domina dovanos, kurios neša tam tikras emocijas ar reikšmę. Pavyzdžiui, daiktai, pagaminti savo rankomis, amuletai, pakabukai. Be to, galite padovanoti ezoterinę literatūrą arba kultūros paveldo tema.

Nuostabios dovanos

Liūtas

Liūtams bus įdomios brangios dovanos arba tokios, kurias galima parodyti kitiems. Pavyzdžiui, papuošalai, bilietai į koncertus, treniruotes ar stand-up’us. Gali būti ir kelionė.

Mergelė

Visų pirma, šie žmonės įvertins praktiškas dovanas. Pavyzdžiui, sveikatos tema: kelionė į sanatoriją, mitybos kursai. Taip pat gali būti knygų, kuriose yra naudinga informacija, raštinės reikmenys. Be to, Mergelėms gali patikti įdomūs natūralios kilmės gaminiai.

Svarstyklės

Čia tinka porinės dovanos, t.y. skirtos dviems. Pavyzdžiui, bilietai į koncertą dviems, kelionė į SPA dviems. Taip pat gali būti dovanos, susijusios su kultūros renginiais: parodomis ir meno objektais. Be to, šiame Zodiako ženkle Venera užima tvirtas pozicijas, todėl tokie žmonės domėsis dovanomis grožio tema.

Skorpionas

Dovanos su finansiniu aspektu bus geriausios. Tai gali būti pinigai ar kiti materialiniai ištekliai, brangi įranga. Taip pat Skorpionai vertins erotinio pobūdžio dovanas, pavyzdžiui, žaislus, nes tai seksualiai orientuotas ženklas.

Šaulys

Geriausia dovanoti keliones, paskaitas, išvykas, edukacines temas, bet mentorystės formatu. Šie žmonės taip pat domisi ir dvasinėmis praktikomis.

Ožiaragis

Ožiaragis įvertins visas su darbu susijusias dovanas: sąsiuvinius, rašiklius, darbą palengvinančius gaminius, elektronines laikmenas. Laikrodis būtų gera dovana, todėl Ožiaragis yra atsakingas už laiko supratimą ir pagarbą.

Vandenis

Šiems žmonėms labiausiai tiks kas nors neįprasto. Vandenis taip pat įvertins viską, kas susiję su informacinėmis technologijomis ir naujovėmis. Įdomu bus viskas, kas susiję su garsu: ausinės, kolonėlės ir kita.

Žuvys

Labiau verta atkreipti dėmesį į ezoterinius, dvasinius dalykus ir visa tai, kas pranašauja ateitį. Pavyzdžiui, meditacija, jogos lankymas, taro kortos. Taip pat bus įdomios dovanos, kurios turi reikšmę. Pavyzdžiui, šeimos medis, nuotraukos, nes šie žmonės yra gana nostalgiški.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *