Du Zodiako ženklai nuolat dėl visko skundžiasi: jie mano, kad gyvenimas yra didelė nelaimė


Nuolat skųstis gyvenimu

Astrologai nustatė du Zodiako ženklus, kurie nuolat skundžiasi, o jų problemų šaltinis yra jie patys. Jie nuolat viskuo skundžiasi ir gyvenimą mato juodais atspalviais. Pasak astrologų, tai Skorpionai ir Žuvys.

Skorpionas

Skorpionas yra skundimosi meistras ir visada ras svarią priežastį visiems įrodyti, kad jų gyvenimas yra blogas. Labai dažnai jis puola į kraštutinumus. Net ir pasiekę įspūdingos sėkmės, jie vis tiek skundžiasi, nes jiems patinka, kai kiti juos guodžia ir užjaučia. Tuomet Skorpionas yra dėmesio centre, ir tik tai jam rūpi.

Todėl jis dažnai stengiasi sudaryti įspūdį, kad visas jo gyvenimas kupinas išbandymų, o kitiems sekasi be jokių pastangų. Jis ne visada mato arba nenori matyti, kiek sunkumų turi įveikti kiti, kad pasiektų sėkmę. Tačiau giliai širdyje jis yra geras žmogus ir savo artimiesiems nori geriausio.

Žuvys

Žuvys yra itin jautrios ir viską priima asmeniškai. Be to, jos turi lakią vaizduotę, todėl yra nuolat nepatenkintos ir nelaimingos, nes kiekvieną nesėkmę ir kaltę priima labai asmeniškai ir išpučia iš to didelio masto dramą. Dėl to jie mano, kad jų gyvenimas yra viena didelė nelaimė.

Deja, toks pasaulio suvokimas reiškia, kad Žuvys geba atkeršyti už įžeidimą, net jei jas įskaudinęs asmuo nė nenutuokia, kad padarė ką nors bloga. Apakinti neigiamų emocijų, šio ženklo gimdytojai priima neteisingus sprendimus, todėl jie vėl pasijunta gyvenimo nevykėliais, ir ratas užsidaro.

Išeiti iš AMP versijos