Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Dviem Zodiako ženklams vasario pabaigoje pritrūks pinigų ir jie neteks visų santaupų

Vasario pabaiga kai kuriems Zodiako ženklams atneš daug rizikos. Šį mėnesį likimas atsuks nugarą dviejų ženklų atstovams, jie turėtų atsisakyti išlaidų ir elgtis maksimaliai atsargiai.

Avinas

Pasak astrologų, Avinas bus pernelyg drąsus ir be reikalo rizikuos. Šio mėnesio pabaigoje kategoriškai negalite užsiimti ekstremaliu sportu, nes didelė traumų tikimybė. Gydymas kainuos labai brangiai, jam teks išleisti visas santaupas.

Jei Avinas gali atsisakyti rizikos ir nuraminti savo avantiūrizmą, problemų galima išvengti. Tačiau vis tiek reikia rūpintis savo sveikata. Astrologai mano, kad ligos ar kitos kūno problemos gali būti pagrindinis Avino išlaidų šaltinis.

Šaulys

Šauliai turėtų pasiruošti tam, kad jų gyvenime daug kas pasikeis. Šie pokyčiai gali būti skausmingi, o kai kurie iš jų stipriai nukentės jūsų piniginėje. Astrologai perspėja Šaulį apie didelius nuostolius, jus gali apgauti geriausia draugė, kuri bandys patuštinti jūsų kišenes.

Taip pat gali kilti problemų darbe. Jūs prisiimate per daug, todėl ne visada turite laiko atlikti visas užduotis. Viršininkas gali labai supykti ir netgi sumažinti jums atlyginimą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai