Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Dvyniai – 3-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Dvyniai?

Dvyniai − tai trečiasis Zodiako ženklas (gegužės 22 − birželio 21 d.). Dvyniai yra Oro ženklas. Jo planeta Merkurijus ir skaičius Penki. Astrologiniai akmenys − agatas, smaragdas, safyras. Pagal kinų mitologiją − Arklys.

Dvynių ženklo žmonių savybės

Esminis Dvynių bruožas – absoliučiai nepastovi ir nuolatos besikaitaliojanti nuotaika; visiškai netikėti darbovietės, gyvenamosios vietos, aprangos, įpročių, o taip pat meilės partnerių bei sutuoktinių kaitaliojimai. Jo veide tuo pat metu atsispindi liūdesys ir džiaugsmas, susižavėjimas ir nusivylimas, meilė ir neapykanta… Dvynį žudyte žudo viskas, kas kasdieniška, persunkta rutinos; dėl to jis jaučiasi tarsi narve. Punktualumas taip pat toli gražu nėra tikrajam Dvyniui būdingas bruožas.

Absoliučiai visi Dvyniai pasižymi šaltu protu ir puikiu analitiniu mąstymu. Šio zodiako ženklo žmonės visuomet stengiasi analizuoti kitų žmonių mintis, veiksmus ar poelgius bei reakcijas. Dvyniai – tai tiesiog gyvi klaustukai, puikiai panaudojantys savo neeilinius sugebėjimus sėkmės ar (ir) karjeros siekime. Būtent po šiuo zodiako ženklu gimsta daugiau dvipatystės (ar dvivyrystės) gerbėjų, negu visuose kituose Zodiako ženkluose kartu paėmus. Dvyniams vertėtų pasistengti tapti jautresniais ir tolerantiškesniais savo draugų, bendradarbių ir šeimos narių atžvilgiu.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Dvyniai yra įvairiapusiškai įdomūs ir inteligentiški, tolerantiški ir nepavydi kitam sėkmės. Jų dviguba natūra mirguliuoja visomis vaivorykštės spalvomis, tuo jie ir yra įdomūs.  Dvyniai labai komunikabilūs, diskusijos jiems yra duona kasdieninė. Esant galimybei nevengia jokio ginčo, bet daro tai meistriškai. Nepaisant dažnai kaprizingo, nepastovaus, permainingo būdo, jie yra apsigimę tarpininkai sunkiose bylose, teismo procesuose. Jie nekenčia fanatizmo ir priešingumus bei kontrastus verčiau perkeltų į dvasinę sritį.

Neigiami. Dvyniai be atvangos eina per pasaulį linksmindamiesi, juokaudami, išdykaudami. Jie turi tiek daug interesų, kad labai sunkiai susikoncentruoja į vieną temą. Dažnai būna paviršutiniški, pernelyg giliai nekapsto. Jausmai kaitaliojasi kartu su elegantiškomis nuotaikomis, o nuo to kenčia jų pačių ir aplinkinių nervai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai