Finansinis horoskopas 2023 metų birželio mėnesiui


kaip susikurti sveiką santykį su pinigais

Vasara prasidės palankiomis natomis. Birželio 5 dieną Venera pereis į Liūto ženklą, kuris pablogins savo energiją, bet nepraras savo galios. Žmonių nuotaika ir produktyvumas šiek tiek kris, taip pat atsiras polinkis į tingėjimą. Kita vertus, Merkurijus bus pačiame ir mums pačiam geriausiame ženkle – Dvyniuose, o tai turės itin teigiamos įtakos uždarbiui.

Avinas

Birželio mėnuo Avinams bus ramus finansiniu ir darbo požiūriu, nes nei Venera, nei Saturnas neturės stiprios įtakos šiems žmonėms. Net jei didelių pokyčių horizonte nėra, tai nereiškia, kad jų neįvyks. Marsas yra Avinų pusėje, todėl viskas, ką jie gauna ir prie ko prideda rankas, pavyks kuo puikiausiai. Stabili nuotaika leis priimti teisingus finansinius sprendimus ir neperžengti leistinų ribų. Materialinius klausimus bus lengviau išspręsti dėl padidėjusios motyvacijos.

Jautis

Tikėtina, kad Jaučiai turės labai gerą orientacijos jausmą ir puikų pasitikėjimą savimi, tačiau dėl Veneros jie nesugebės visko padaryti iš karto. Jie turės pailsėti ir atsipalaiduoti. Astrologai rekomenduoja neprarasti tikėjimo, antraip piniginės problemos tikrai ateis be paliovos. Dabar nereikėtų leisti, kad depresyvios mintys sutrukdytų jūsų finansiniams planams. Pirmojo vasaros mėnesio pabaiga bus sunki dėl retro Saturno, kuris bandys sutrukdyti Jaučiams atlikti savo pareigas.

Dvyniai

Stiprus Merkurijus bus Dvynių pusėje, ir tai svarbiausia. Pinigai pateks į jų rankas, tačiau jie turės “jas ištiesti” ir leisti finansiniams srautams daryti savo darbą. Astrologai pataria Dvyniams daugiau dirbti ir mažiau tinginiauti. Veneros silpnumą vargu ar pajus, kaip ir neigiamą Saturno įtaką. Didžiausias pelnas laukia tų Dvynių, kurie sugebėjo apibrėžti savo tikslus ir troškimus. Dabar labai svarbu į Visatą transliuoti svajones, dėl kurių Dvyniai yra šimtu procentų tikri, kad jos išsipildys.

Vėžys

Pirmas dalykas, kurį astrologai pataria daryti, tai stebėti savo veiksmus ir žodžius. Birželis Vėžiams bus nelengvas, todėl, norėdami uždirbti daugiau pinigų, turėsite elgtis užtikrintai. Astrologai primygtinai pataria nepamiršti šešių turto paslapčių, kurios padės išsikapstyti iš finansinės duobės. Subalansuotiems ir racionaliems šio ženklo žmonėms seksis kur kas geriau. Astrologai teigia, kad šis birželis leis jums iš paprasto žmogaus virsti tikra tikslinga “mašina”. Tiems, kurie palaiko Vėžį, jų pergalės bus ryškus valios ir atkaklumo pavyzdys.

Liūtas

Birželį Liūtai bus pasinėrę į savo mėgstamą veiklą. Šių žmonių finansinis gyvenimas pasikeis į gerąją pusę. Jei kas nors staiga sutrikdys ramų tempą, nieko blogo nenutiks. Tai nėra priežastis pradėti abejoti savimi. Astrologai pataria nesiblaškyti ir ypač neabejoti savimi. Dabar šio ženklo atstovams itin palankus metas, tačiau staiga galinčios iškilti problemos yra trumpalaikės ir neskausmingos.

Mergelė

Gali būti, kad šio ženklo žmonės sugebės ištaisyti savo klaidas. Jie supras turto srauto sutrikimo priežastis. Naktinės žvaigždės padidins Mergelių finansinę sėkmę. Tai bus daug energijos reikalaujantis laikotarpis, tačiau norint pasiekti sėkmę nereikės daug pastangų. Marsas padės šiek tiek pagerinti jūsų psichinę ir fizinę būklę, atsikratyti baimių. Giminaičiai ir artimas žmogus padės jums išspręsti finansines problemas. Svarbu įsiklausyti į išmintingų žmonių patarimus. Mergelėms pasiseks, nes tai jų laikas.

Svarstyklės

Svarstyklės turėtų apsisaugoti nuo kitų žmonių neigiamos energijos, nes jų aplinkoje gali atsirasti naujų paslėptų priešų ir konkurentų. Pinigus ir statusą pavyks išsaugoti tik tuo atveju, jei Svarstyklės niekam nepasakos apie savo ateities planus. Itin svarbu susitelkti į darbą, nes antroje mėnesio pusėje juos nuolat kažkas blaškys. Tai gali būti kolegos, nauji planai, namų ruoša arba asmeninis gyvenimas. Reikia teisingai susidėlioti prioritetus, tada niekas Svarstyklių neišmuš iš pasirinkto finansinio kelio. Pinigus geriau išleisti namams, pomėgiams ir naujoms žinioms.

Skorpionas

Skorpionams seksis pinigų srityje, nes stiprus Marsas padės jiems išlaikyti pasitikėjimą savimi, o silpna Venera beveik niekada nepritrūks energijos. Skorpiono gyvenimo kelias gali pasikeisti. Žvaigždės įspėja, kad šį mėnesį nebus klaidingos finansinės krypties. Kiekvienas kelias vienaip ar kitaip susijęs su sėkme. Abejonių akimirkomis geriau nepriimti rimtų sprendimų ir per daug laiko nesukti sau galvos.

Šaulys

Šauliai vargu ar pajus energijos stygių dėl silpnos Veneros Liūte, tačiau Merkurijus suteiks jiems daug naujų idėjų ir noro judėti į priekį. Svarbiausia Šaulių užduotis dabar – užkirsti kelią perdegimui ir nuovargiui. Į darbą reikėtų žiūrėti lengvai, su meile ir įkvėpimu. Žvaigždės pataria Šauliams susitelkti į savo pagrindines stipriąsias puses. Tai labai svarbu sustiprėjusios Marso įtakos metu. Šio ženklo žmonės turi realią galimybę pagerinti savo gyvenimą.

Ožiaragis

Darbe, kolegos ir verslo partneriai iš Ožiaragių tikisi aktyvumo. Ir kuo daugiau iniciatyvos turėsite, tuo geriau. Dėl bet kokios klaidos Ožiaragiai praras šiek tiek pinigų, o jų reputacija nukentės finansiškai, tačiau net ir nedidelės pergalės padės visiems aplinkiniams parodyti, kas yra lyderis ir geriausias darbuotojas. Tai labai geras metas dideliems pirkiniams. Merkurijus nori, kad Ožiaragiai nebijotų pirkti daiktų, kurie juos daro laimingus.

Vandenis

Vandeniai turėtų nustoti prisiimti kitų žmonių problemas ir išgyvenimus. Birželio mėnesį turėtumėte būti atsargūs, nes kitų žmonių patirtis gali lengvai persiduoti Vandeniams, kurių protines jėgas gali susilpninti retro Saturnas. Be to, vasaros pradžioje astrologai pataria kuo mažiau įtraukti žmones į savo finansines problemas. Astrologai rekomenduoja išmokti deleguoti savo darbus, kad sumažintumėte sau tenkančią naštą, arba bent jau antroje mėnesio pusėje pasiimti kelias laisvas dienas.

Žuvys

Žuvims skubiai reikės naudoti akmenį-talismaną, kad apsisaugotų nuo konkurentų ir manipuliatorių. Mat gandai apie jų sėkmę finansų sektoriuje gali pasiekti kitus. Dėl to atsiras naujų priešų. Žuvys galės siekti sėkmės arba rinktis stabilumą. Venera atims iš Žuvų dalį jėgų ir energijos, todėl patartina nesileisti į ilgas keliones. Merkurijus padės jums atlikti svarbius pirkinius.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos