Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Geriausi draugai pagal Zodiako ženklą

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kurie yra tokie atviri, sąžiningi ir draugiški, kad visi juos traukia. Jie turi daug draugų, o patys gali tapti tau artimu žmogumi.

Liūtas

Nepaisant to, kad Liūtas yra išdidus Zodiako ženklas, jis visada pasiruošęs padėti tiems, kuriems to reikia. Todėl aplink juos daug žmonių. Šio Zodiako žvaigždyno atstovai labai malonūs žmonės, jiems patogūs, linksmi. Beje, jie labai vertina draugiškus santykius, ypač mėgsta valandų valandas kalbėtis telefonu.

Šaulys

Šauliai į naujas pažintis žiūri atsargiai, tačiau jei jaučia, kad gali jumis pasitikėti, iškart atvers jums širdį. Jie visada pasiruošę išklausyti, palaikyti, nukreipti teisingu keliu, padėti. Jie reikalauja to paties mainais; abipusiškumas santykiuose jiems yra labai svarbus. Šauliai taip pat turi neįtikėtiną humoro jausmą, kurio dėka gali nudžiuginti bet kokioje situacijoje.

Svarstyklės

Šis Zodiako ženklas yra pasirengęs tiesiogine to žodžio prasme padaryti bet ką dėl savo draugų. Jis padės net sunkiausią akimirką. Visada galite pasikliauti Svarstyklėmis, jos jūsų nenuvils. Tačiau jie, kaip ir Šaulys, tiki, kad viskas turi būti abipusiai naudinga. Jei jie jaučia, kad jais naudojatės, Svarstyklės išeis neatsigręždami. Rūpinkitės savo draugais, nes be jų gyvenimas nebus toks šviesus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 2

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai