Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Gruodžio mėnesio meilės horoskopas 2021

Venera, meilės planeta, yra Ožiaragyje. Aistra, jausmų ir emocijų audra nurimsta, ir žmonės pradeda blaiviai vertinti savo partnerio stipriąsias ir silpnąsias puses.

Gruodis labai svarbus meilės santykiams – tai išbandymų laikotarpis, per kurį galite rasti laimę asmeniniame gyvenime. Tačiau ne visoms poroms pavyks išlaikyti harmoniją, nes Ožiaragio energija riboja, mažina jausmingumo aspektą. Ateinantį mėnesį išryškėja atsakomybės ir gebėjimo tarnauti vieni kitiems tema.

Daugelis porų supranta tikrąją santykių vertę, kai kurios įgyja patirties, kartais skausmingos. Suprasdami, kad meilė visam gyvenimui pasitaiko retai, žmonės atsargiau renkasi partnerius. Prieš siūlydami ar sakydami “taip”, daugelis linkę ieškoti santykių trūkumų, abejoti.

Ožiaragio ženklas suteikia Venerai kardinalių savybių, todėl gruodžio mėnesį padaugėja staigių išsiskyrimų. Tačiau nuo gruodžio 19 d. prasideda palankus laikotarpis atnaujinti santykius, net ir labai senus. Net jei gruodžio pirmąją ar antrąją dekadą priėmėte neteisingą sprendimą, turite galimybę ištaisyti padėtį ir susigrąžinti jums brangius santykius.

2021 metų gruodžio mėnesio meilės horoskopas 12 zodiako ženklų

2021 Gruodzio men. meiles horoskopas visiems Zodiako zenklams

Avinas – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Gruodžio pirmoji pusė gana įtempta – nesusiklostys asmeniniai santykiai, šeimoje gali kilti nesutarimų, kurie lengvai peraugs į skandalus. Pernelyg didelis malonumų siekimas gali sugadinti meilės santykius ir nuvilti partnerį. Polinkis nepagrįstai reikalauti dėmesio vargu ar bus naudingas santykiams.

Antroji gruodžio pusė palankesnė jausmų sričiai – esate labiau linkę pasinerti į save, suprasite, kad jūsų mylimas žmogus turi kur kas daugiau pliusų nei minusų. Jei mėnesio pradžioje padarėte kažką kvailo, arčiau Naujųjų metų švenčių galėsite padaryti teigiamą įspūdį priešingai lyčiai ir pasiekti abipusiškumo.

Jautis – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Visas mėnuo palankus meilės santykiams, ypač jei planuojate ištaisyti padarytas klaidas. Jei imsitės šio reikalo, yra tikimybė sutikti romantišką partnerį. Jūsų išorinis patrauklumas padidėja, galite nustebinti ekstravagancija ir geru skoniu. Pirmąją ir antrąją mėnesio dekadą naudokite romantiniams santykiams ir šeimyniniams ryšiams harmonizuoti.

Antroji gruodžio mėnesio pusė, gali būti visai kitokia. Galimi konfliktai dėl praeities rūpesčių. Tačiau jei seniai planavote susisiekti su buvusiais mylimaisiais, kad išspręstumėte konfliktą ar vėl grįžtumėte į įprastas vėžes, tam bus daug galimybių.

Dvyniai – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Esate linkę rodyti dėmesį priešingai lyčiai, tačiau dėl to gali kilti dviprasmiškų situacijų. Galimi meilės nuotykiai, tačiau nepamirškite, kad gali kilti problemų, ypač antroje gruodžio pusėje. Atsiranda didelis poreikis švęsti, patirti malonumą, todėl gali atšalti jausmai partneriui, su kuriuo ilgą laiką palaikote santykius. Sulauksite daug komplimentų, galite tikėtis dovanų. Smagiai praleiskite laiką, jei nesate prisirišę. Tačiau neskubėkite priimti skubotų sprendimų vos tik įsimylėję.

Gruodžio trečiąją dekadą, viena vertus, yra galimybė pataisyti sugadintus santykius, kita vertus, jei turite konkurentą ar varžovą, šiuo laikotarpiu jiems gali pasisekti labiau.

Vėžys – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Sudėtingas mėnuo – Veneros opozicija atneš daug situacijų, kuriose turėsite priimti sprendimus, kuriems nesate pasiruošę. Nesijaučiate pasitikintys savimi, tačiau būtent šiuo laikotarpiu tampate itin patrauklūs priešingai lyčiai. Šiuo laikotarpiu atsirandantys santykiai gali kelti abejonių ir nerimo. Jūsų dabartiniai santykiai gali labai nukentėti, jei pirmenybę teiksite tik savo interesams ir nuomonei.

Trečioji gruodžio dekada nenuspėjama dėl įvykių jūsų asmeniniame gyvenime. Anksčiau suplanuotus renginius su mylimu žmogumi reikia perkelti į kitą datą. Atsiranda žmonių, įskaitant buvusius meilužius, su kuriais bendravimas daugeliu atvejų yra nepatenkinamas.

Liūtas – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Šį laikotarpį išnaudokite romantikai, protingoms pramogoms, socialiniam gyvenimui ir veiklai lauke su partneriu, mėgaukitės menu. Laukite galimo susitikimo, kuris suteiks daug džiaugsmo, o gal tai bus susitikimas su būsimu sutuoktiniu. Palankus metas išvykoms, sužadėtuvėms ar vedyboms, meilės paaiškinimams ir bendriems darbams su romantišku partneriu.

Antroji mėnesio pusė bus įsimintina – turėsite galimybę normalizuoti santykius su artimaisiais ir šeimoje, sutuoktinio asmenyje rasti patikimą partnerį ir draugą. Malonūs įvykiai ar žmonės iš praeities pripildo jūsų gyvenimą džiaugsmo. Aktyvus gyvenimo būdas padeda atsidurti dėmesio centre ir patraukti kitų dėmesį.

Mergelė – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Apskritai mėnuo palankus, tam tikrų sunkumų kils gruodžio antroje pusėje, tačiau jie neturės didelės neigiamos įtakos jūsų santykiams su mylimu žmogumi. Tačiau nepamirškite, kad “nuo neapykantos iki meilės – vienas žingsnis” nėra tik posakis, todėl jei kyla konfliktas, pasistenkite laiku sustoti.

Galimas meilės ryšių ir įsimylėjimo atnaujinimas. Pajusite giminaičių ir artimųjų palankumą, šis laikotarpis palankus šeimos šventėms, paaiškinimams ir sužadėtuvėms. Tai geras metas kurti bendrus kitų metų planus, dalyvauti socialiniuose, pramoginiuose ir kultūriniuose renginiuose. Sėkmingi kontaktai ir romantiški susitikimai gali pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

Svarstyklės – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Mėnuo bus turtingas meilės srities įvykiais, kils ir laimingų, ir dramatiškų situacijų. Daug problemų asmeniniame gyvenime kyla dėl noro gauti malonumą tik sau, o jūsų egoizmas gali smarkiai įskaudinti partnerį, sugadinti santykius.

Antroje gruodžio pusėje malonių įvykių bus daugiau nei mėnesio pradžioje, todėl galite tikėtis laimingos 2021 m. pabaigos. Šis laikotarpis palankus meilės pasimatymams ir santykių atnaujinimui. Jūsų aktyvumas padidėja, o tai pritraukia priešingos lyties partnerius. Turite galimybę tapti lyderiu poroje ar šeimoje, todėl turėtumėte apsvarstyti, kaip tai gali paveikti jūsų santykius.

Skorpionas – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Geras laikotarpis paaiškinimams, sužadėtuvėms, santuokoms, bet tik tiems, kurie yra tikri dėl savo jausmų. Galima išspręsti būsto klausimus, rasti kompromisą, pasiekti norimą harmoniją meilės srityje. Jei neseniai patyrėte dramatišką situaciją, gruodis gali būti laikas, kai galėsite saugiai užbaigti šią temą.

Turite daug laisvo laiko, todėl gruodį galėsite padaryti teigiamų permainų asmeniniuose santykiuose. Aplinkybės palankios užpildyti savo gyvenimą romantika, sulaukti patinkančio asmens dėmesio. Būkite tarp žmonių, dalyvaukite įvairiuose renginiuose, neatsisakykite dalyvauti įmonių renginiuose – visai įmanoma naujo saldainių dengimo laikotarpio pradžia.

Šaulys – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Derindami asmeninį laiką su profesiniais tikslais, galėsite pasiekti pasitenkinimą šiose srityse. Susiraskite pomėgių, imkitės papildomų projektų, stenkitės dažniau išeiti iš namų ir užmegzti naujų pažinčių – jei norite meilės ir romantikos, ją rasite. Atsiranda daug pagundų ir pagundų, dėl to gali nukentėti esami santykiai.

Jūsų gyvenimas tikrai taps įdomesnis ir turiningesnis, ypač antroje gruodžio pusėje. Aktyviai ir ryžtingai ieškote malonumų ir kontaktų su priešingos lyties atstovais. Tačiau impulsyvūs veiksmai, polinkis viską suvesti į vieną tašką, gali nuvilti jus, jei norite išsaugoti taiką šeimoje ir harmoniją poros santykiuose.

Ožiaragis – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Tikėtinas nusivylimas ir nusivylimas romantiniais ryšiais. Pavydas ir įtarumas, griežtos asmeninės ribos trukdo kurti laimingus santykius. Net jei nesate teatrų ir restoranų gerbėjas, šviesaus ir įsimintino laisvalaikio galimybė padės suartėti su partneriu, atnaujinti santykius, atgaivinti susidomėjimą vienas kitu.

Trečioji gruodžio dekada gali atnešti liūdesį, prisiminimus apie buvusius partnerius ir stiprų norą susigrąžinti santykius. Venera keliauja per jūsų ženklą, todėl jums atsiveria šiek tiek daugiau laimės galimybių nei kitiems Zodiako ženklams. Taigi pasistenkite kuo geriau išnaudoti šį laikotarpį – jei ne iš pirmo, tai iš antro ar trečio karto jums gali pavykti “ištirpdyti ledus” mylimo žmogaus širdyje.

Vandenis – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Intensyvėja romantiškas bendravimas, intensyvėja meilės pasimatymai. Užmezgamos įdomios naujos pažintys, atsiranda nauji pomėgiai, dažniausiai pagrįsti tik fizine trauka. Geras laikotarpis aktyviai bendrauti su partneriu, planuoti bendrą ateitį ir šeimą.

Trečioji gruodžio dekada atneš netikėtų susitikimų su ilgamečiais mylimaisiais, dėl kurių gali kilti abejonių dėl esamų santykių tinkamumo. Bet kuriuo atveju gruodžio pabaigoje jūsų aplinkoje, santykiuose su kitais žmonėmis įvyks pokyčių, tačiau svarbu neprarasti tikrai vertingų ryšių. Jei susiklostė nemaloni situacija ir atsirado susvetimėjimas su romantišku partneriu, neatidėliokite problemos sprendimo vėlesniam laikui.

Žuvys – gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Pirmasis ir antrasis gruodžio mėnesio dešimtmečiai yra kupini džiugių įvykių. Tai, kas atrodė nerealu ir neįmanoma, tampa visiškai pasiekiama. Kliūtys, trukdančios pasiekti laimę asmeniniame gyvenime, išnyksta, pasaulis stumia jus vienas prie kito. Jei jūsų regėjimo lauke dar nėra potencialaus partnerio, vadinasi, jis atsiras artimiausiu metu. Tai geras metas flirtui, romantikai ir pasimatymams.

Trečiąją mėnesio dekadą turėsite susidėlioti prioritetus, rinktis tarp naujų galimybių ir pažįstamų aplinkybių. Baimė pradėti gyvenimą nuo švaraus lapo gali būti priežastis, kodėl naujai užsimezgę santykiai gali baigtis taip ir neatsiskleidę. Taip pat nebijokite priminti sau, jei buvęs partneris vis dar užima jūsų širdį ir mintis.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai