Įvardijami trys droviausi Zodiako ženklai: jie visada bijo žengti pirmą žingsnį


Pirmieji žingsniai

Kai kurie žmonės kompanijoje gali “griežti smuiku” ir nebijoti parodyti savęs, tačiau yra ir visiškų jų priešingybių. Tokie žmonės yra labai kuklūs ir uždari, o tai gali trukdyti kurti tiek draugiškus, tiek meilės santykius. Astrologų teigimu, tai iš dalies susiję su zodiako ženklu.

Dvyniai

Dvyniai dažniausiai yra intravertai. Jie turi nedidelį draugų ratą, kurie bėgant metams buvo “ištestuoti”, ir jiems sunku į savo gyvenimą įsileisti naujų žmonių. Šie žmonės yra drovūs, ypač jei reikia kažkaip apginti savo interesus. Užuot atvirai įsitraukę į dialogą ir veiksmus, jie mieliau bėga nuo problemų. Dvyniams sunku sukurti laimingus santykius, nes jie patys niekada nežengs pirmo žingsnio.

Vėžys

Šio zodiako ženklo atstovai yra labai tylūs ir buitiški žmonės, negalintys pakęsti triukšmingų kompanijų. Tarp nepažįstamų žmonių jie slepiasi po kauke – Vėžiai drovūs ir sunkiai susipažįsta su naujais žmonėmis, ir tik tada, kai tai neišvengiama. Tai labai trukdo siekti sėkmės darbe, uždaro karjeros augimo kelią.

Žuvys

Žuvys mėgsta gyventi savo pasaulyje, todėl jos tampa vienišos. Jos nemėgsta susitikinėti su kitais žmonėmis, nenori draugauti, taip pat kyla problemų ieškant sielos draugo. Masiniuose renginiuose nesilanko, juos sunku ištraukti iš namų. Nelaukite iniciatyvos iš Žuvų, net jei jos yra įsimylėjusios – jos visada abejoja.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos