Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Įvardijami Zodiako ženklai, kurie negali sulaikyti liežuvio

Astrologai įvardijo keturis Zodiako ženklus, kurių atstovams paslapčių ar jokios asmeninės informacijos patikėti visiškai nederėtų. Jie nemoka užčiaupti burnos, todėl gali nesunkiai paviešinti informaciją.

Turinys

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai yra siaubingi liežuvautojai. Be to, jie linkę meluoti. Jeigu jų prašoma kokią nors informaciją laikyti paslaptyje, pirmiausia pritariamai linkteli, o po trumpo laiko gali kam nors apie tai išsamiai papasakoti.

Šaulys

Šauliai – gali “netyčia” atskleisti asmeninę informaciją. Jie daug kalba, greitai pereina iš vienos temos į kitą, todėl gali peržengti liniją. Dėl šios priežasties draugai jiems nepatiki nieko asmeniško.

Vandenis

Šio ženklo atstovai ne tiek šneka, kiek Šaulys, tačiau taip pat nelabai moka laikyti “liežuvio už dantų”. Tai tie, kurie gali ką nors pasakyti „paslapčia visam pasauliui“. Būtent todėl žvaigždės pataria su jais elgtis kuo atsargiau.

Žuvys

Žuvys linkusios atskleisti kažkieno paslaptis. Jie gali sąmoningai atskleisti kažkieno paslaptį, prisidengę įdomia informacija, kad sulauktų aplinkos pripažinimo. Tačiau kitų akimis tai jų visai nepuošia.

Astrologai pabrėžia, kad ne visi minėtų Zodiako ženklų atstovai gali turėti plepių bruožų, tačiau jiems tai būdinga.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai