Įvardijamos kiekvieno zodiako ženklo didžiausios silpnybės

Kiekvieno zodiako ženklo silpnybės

Žmogaus gimimo data labai įtakoja jo gyvenimą, nulemia silpnąsias ir stipriąsias puses, privalumus ir net profesinius polinkius. Taip, visi turi trūkumų, kuriuos, jei tikrai norima, galima ištaisyti. Anot astrologų, silpnybes galima paversti stiprybėmis. Štai ką reikia žinoti!

Avinas

Avino silpnybė yra nesugebėjimas planuoti dalykų ir pripažinti klaidų. Šio ženklo žmonės yra labai impulsyvūs, emocingi ir visada nori būti teisūs. Dėl to kyla konfliktų darbe ir problemų asmeniniame gyvenime.

Jautis

Jaučiai – labai užsispyrę ir yra pasirengę aukoti akį už akį siekdami savo tikslo, tačiau jie rizikuoja likti be sielos draugo ir be draugų.

Dvyniai

Dvyniai yra labai jautrūs, bendraujantys, moka juokauti ir lengvai tampa kompanijos siela. Jų silpnybė – greitis, jie dažnai ima ir persigalvoja, o tada viskuo nusivilia.

Vėžys

Protingas ir mylintis – tai savybės, išskiriančios gimusius po Vėžio ženklu. Tačiau jų “problema” yra įžeidimas, jie patys gadina santykius su savo partneriu.

Liūtas

Liūtai išdidūs, arogantiški ir mėgsta būti dėmesio centre – tai jų stiprybė ir silpnybė. Jie gali iškeisti tikrai ištikimus draugus ar antrąją pusę į šlovės akimirką ir likti be nieko.

Mergelė

Mergelės stengiasi gyventi idealiame pasaulyje – ir tai yra pagrindinė jų silpnybė, galinti sugriauti gyvenimą. Mergelės žinomos dėl savo sumanumo, analitinių gebėjimų ir sugebėjimo viską organizuoti kuo puikiausiai, tačiau jiems reikia atsikratyti reiklumo, antraip nepavyks išvengti kivirčų šeimoje.

Svarstyklės

Gimusieji po Svarstyklių ženklu yra intuityvūs, praktiški ir labai ramūs. Tačiau jų silpnybė ta, kad jie sprendžia apie žmones pagal išvaizdą ir dažnai būna apgaudinėjami.

Skorpionas

Skorpionai turėtų susitvarkyti su savo pavydu – jie taip bijo prarasti mylimą žmogų, kad nė akimirkos nepaleidžia jos iš rankų ir stengiasi viską kontroliuoti. Tačiau iš tikrųjų tai pamažu griauna santykius.

Šaulys

Pagrindinė Šaulių silpnybė yra laisvės troškimas – jie nenori jokių apribojimų ir vengia santuokos, kad neprisiimtų nereikalingų įsipareigojimų.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra labai kantrūs ir savo profesijoje pasiekia didelių aukštumų. Jie stengiasi daug uždirbti, tačiau jų silpnybė ta, kad materialius dalykus iškelia aukščiau už dvasinius ir pamiršta savo šeimą.

Vandenis

Pagrindinė žmonių, gimusių po Vandenio ženklu, silpnybė yra ta, kad jie yra svajotojai, tačiau jų kūrybiškumas gali būti panaudotas geranoriškai. Jiems reikėtų teisingai susidėlioti prioritetus.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo žmonės subtiliai jaučia kitus žmones ir užjaučia tuos, kuriuos ištiko bėda. Tačiau didelė jų silpnybė ta, kad Žuvys linkusios liūdėti, kai kas nors parodo menkiausią abejingumo ženklą.

Exit mobile version