Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Įvardijo blogiausius draugus pagal Zodiako ženklą

Šauliai – labai impulsyvios asmenybės, Vandeniai – užmaršūs, o Žuvys – meistriškos melagės. Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurie yra blogi draugai.

Turinys

Šaulys

Su Šauliu sunku susidraugauti dėl jų sunkios ir pernelyg emocingos prigimties. Jie dažnai daro impulsyvius dalykus ir gali pasakyti per daug. Bet kokia smulkmena gali būti to priežastis. Net ir pačių Šaulių nuotaika būna dažnai bloga. Štai kodėl kartais sunku su jais bendrauti.

Ožiaragis

Šie žmonės dažnai ieško pranašumo bendraudami. Jų aplinka dažnai pastebi, kad vos tik Ožiaragiams ko nors prireikia, jie visada skambina, rašo, užsuka į svečius, palaiko ryšį. Tačiau kai jie nemato savo naudos bendravime, gali ilgam pamiršti žmogų. Be to, jie yra labai slapti ir niekam nepasakoja apie tai, kas vyksta jų gyvenime.

Vandenis

Vandeniai yra labai neatsakingi. Jie gali pasiskolinti pinigų ir „pamiršti“, kad juos reikia grąžinti. Taip pat pamiršta pasveikinti draugus su gimtadieniu, žada perskambinti, bet to nedaro.

Žuvys

Žuvys yra linkusios į apgaulę. Žvaigždės pataria jais tikėti itin atsargiai, nes jos gali iškreipti faktus, paskleisti gandus ir paskalas. Gudrumas jiems būdingas net smulkmenose, o tai labai erzina draugus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai