Įvardijo šmaikščiausias moteris pagal Zodiako ženklą: jos turi puikų humoro jausmą


Moterys kurios mėgsta juoktis

Egzistuoja stereotipas, kad papasakoti gerą pokštą – vyro reikalas. Tačiau daugelį metų moterys bando sugriauti šį mitą, tapdamos puikiomis komikėmis, aktorėmis ir humoristėmis. Astrologai papasakojo, kurios moterys iš 12 Zodiako ženklų turi tikrą dovaną.

Dvyniai

Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys į viską savo gyvenime žvelgia su humoru. Jos lengvai įveikia sunkumus ir net su šypsena veide. Tokioms moterims lengviau pasiekti tai, ko nori. Dvyniai ne tik juoksis iš susidariusios situacijos, bet ir ras daugybę būdų, kaip ją išspręsti.

Liūtas

Šio Zodiako ženklo atstovės labai charizmatiškos ir artistiškos. Dėl savo žavesio žiūrovai (ar tai būtų draugų būrys, ar pilna salė žiūrovų) negali atitraukti akių. Liūtės yra nusiteikusios juoktis ne tik iš kitų, bet ir iš savęs.

Šaulys

Tiesioginės, optimistiškos ir sąmojingos Šaulio moterys yra vienos maloniausių žmonių, su kuriais galima kalbėtis.

Žuvys

Dėl empatijos ir nuostabaus jautrumo po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys labai taikliai ir neįprastai juokauja. Viskas, ką jos sako, atitinka situaciją ir sukelia juoką. Nepaisant subtilaus, beveik angliško humoro, Žuvų ženklo moterys nesugeba nieko įžeisti savo juokeliais.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos