Jaudulys ir pervargimas: sveikatos horoskopas visiems Zodiako ženklams nuo lapkričio 20 iki 26 d.


Kurie Zodiako ženklai šią savaitę turėtų labiau įsiklausyti į savo kūno signalus. Lapkričio 20-26 d. savaitė kai kuriems Zodiako ženklams gali būti įtempta.

Avinas

Šią savaitę galite patirti tam tikrą psichologinę įtampą. Pasistenkite nepersidirbti ir skirkite laiko poilsiui. Jei jaučiatės tikrai prastai, gali tekti apsilankyti pas gydytoją.

Jautis

Šią savaitę jūsų sveikata bus stabili. Tačiau galite jausti tam tikrą nerimą dėl savo sveikatos. Pasistenkite nesijaudinti ir stebėkite savo emocijas.

Dvyniai

Šią savaitę galite jausti kūno pervargimą. Jei jausitės pernelyg blogai, gali tekti kreiptis į gydytoją.

Vėžys

Šią savaitę jūsų sveikata bus stabili. Pasistenkite nesijaudinti ir stebėkite savo emocijas.

Sveikatos horoskopas lapkričio pabaigai

Liūtas

Šią savaitę galite patirti tam tikrą įtampą dėl savo sveikatos. Jei jaučiatės labai blogai, gali tekti apsilankyti pas gydytoją.

Mergelė

Jūsų sveikata šią savaitę bus stabili. Galite jausti nerimą dėl savo sveikatos, tačiau pasistenkite nesijaudinti ir stebėkite savo emocijas.

Svarstyklės

Šią savaitę stenkitės nepersidirbti ir skirkite laiko poilsiui. Jei jaučiatės labai blogai, gali tekti kreiptis į gydytoją.

Skorpionas

Šią savaitę galite jausti tam tikrą nerimą dėl savo sveikatos. Pasistenkite nesijaudinti ir stebėkite savo emocijas.

Šaulys

Skirdami šiek tiek laiko atsipalaidavimui, atsikratysite įtampos sveikatai. Jei jaučiatės labai blogai, gali tekti apsilankyti pas gydytoją.

Ožiaragis

Šią savaitę jūsų sveikata bus stabili. Daugiau laiko praleiskite vaikščiodami gryname ore.

Vandenis

Šią savaitę galite jausti tam tikrą įtampą savo sveikatai. Pasistenkite nepersidirbti ir skirkite laiko poilsiui. Gali tekti kreiptis į gydytoją, jei pasijusite labai blogai.

Žuvys

Šią savaitę galite patirti tam tikrą įtampą sveikatai. Stenkitės nepersidirbti ir skirkite laiko poilsiui. Gali prireikti kreiptis į gydytoją, jei jaučiatės labai blogai.

Išeiti iš AMP versijos