Jautis – 2-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Jautis?

Jautis − tai antrasis Zodiako ženklas (balandžio 21 − gegužės 20 d.). Jautis yra Žemės ženklas. Jo planeta Venera ir skaičius Šeši. Astrologiniai akmenys − briliantas, opalas, Mėnulio akmuo. Pagal kinų mitologiją − Gyvatė.

Jaučio ženklo žmonių savybės

Šio zodiako ženklo žmonės turi daug gyvybinės energijos, tačiau labai retai ją eikvoja grynai praktinėms reikmėms. Jautis, „žemės druska“, privalo visuomet už savo padėtas pastangas gauti piniginį atlyginimą, nes kitaip jis susikrims, įsižeis ir praras bet kokį susidomėjimą tuo reikalu. Neverta Jaučiui kliudyti, jeigu jis stengiasi užbaigti ką pradėjęs. Beje, užsispyrimas – viena iš charakteringiausių šių žmonių ydų, kliudančiųjų karjerai. Jaučiams sunku suprasti kitus žmones. Tačiau, nežiūrint viso to, Jautis yra teigiamas ženklas. Po šiuo zodiako ženklu gimę žmonės yra draugiški, nors retkarčiais šiek tiek nuobodoki dėl savo nenorėjimo šnekėti ir varžymosi. Jaučio ženklas valdo gerklę, tad dauguma Jaučių labiau mėgsta dainuoti arba klausytis dainavimo, negu kalbėti. Tarp aktorių bei televizijos ir radijo diktorių labai daug gimusių po Jaučio ženklu, nes būtent Jaučiai gali pasigirti sodriu, tačiau švelniu ir malonaus tembro balsu.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Jaučiai – taikūs ir nepagiežingi žmonės. Būdami stiprūs ir sugebėdami lengvai sukoncentruoti savo dėmesį ir energiją, Jaučiai lengvai pasiekia savo tikslus. Jiems itin sekasi daug laiko ir kantrybės reikalaujančiose veiklos sferose. Būtent Jaučiai pateikia ir įgyvendina komercines pelną atnešančias idėjas, kurios pradžioje atrodo visiškai nerealios. Sukūrę šeimą, Jaučiai labai retai skiriasi savo iniciatyva. Jie lieka ištikimi iki galo – jei ne seksualiai, tai dvasiškai. Vyrai gali drąsiai vesti moterį Jautį, nes ji – stipri ir tauri žmona, vyrui visuose jo reikaluose padedanti praktiškais patarimais.

Neigiami. Užsispyrimas, abejingumas, egoizmas – štai nuo ko derėtų pradėti, tačiau pagrindinis Jaučio trūkumas – nuolaidžiavimas savo silpnybėms ir beatodairiškas siekimas patenkinti visų pirma savo norus. Kitas rimtas trūkumas – perdėtas atsargumas. Jeigu Jaučiui kas nors nepavyksta, dėl to kaltas jo nepasitikėjimas savimi ir nemokėjimas pasinaudoti pasitaikiusia galimybe. Moterys mėgsta paplepėti, ir, netgi jeigu tai tėra tik bereikšmiai tauškalai, vyrai turi nors retkarčiais visa tai išklausyti. Jaučiai vyrai mėgsta pagyras, tad jų partnerės turi kartas nuo karto palepinti juos geru žodeliu ar komplimentu.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: