Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Jie myli iki gyvenimo pabaigos: kurie Zodiako ženklai yra ištikimiausi partneriai

Šių Zodiako ženklų atstovai trumpalaikių intrigų „iš šono“ neieško. Jie nerimauja dėl savo mylimojo ir padarys viską dėl laimės.

Dvyniai

Oro stichijos atstovai – svajingos asmenybės, turinčios jausmingą sielą. Jiems meilė – ypatingas jausmas, kuris gali nutikti tik kartą gyvenime. Todėl įsimylėję nepastebi kitų aplinkinių.

Tokia meilė sugeba suteikti sparnus ir iškelti Dvynius virš žemės. Tada jie nebijo net kristi.

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu yra pasirengę paaukoti savo interesus dėl mylimo žmogaus. Tačiau tinkamu momentu jie tikisi tokio paties poelgio iš savo partnerio.

Avinas

Ugnies stichijos atstovai gana kruopščiai renkasi partnerį. Jiems gali patikti keli žmonės. Tačiau šeimai kurti jie pasirenka žmogų, su kuriuo jaučia sielų giminystę. Todėl Avinai stengiasi suprasti savo antrąją pusę.

Gimusieji po šiuo zodiako ženklu nesižavi išvaizda ar išgalvotu įvaizdžiu. Avinui meilė – tai ne tik aistringi jausmai, bet ir rūpestis, abipusiškumas bei pagarba, išbandyta laikui bėgant.

Skorpionai

Vandens stichijos atstovai yra pragmatiški asmenys darbe ir kasdieniuose reikaluose. Tačiau santykiuose jie leidžia sau būti romantiškesniems. Skorpionai įsimyli tuos žmones, su kuriais juos sieja bendri interesai ir požiūris į gyvenimą. Jie gerbia savo pasirinkimą, todėl vestuvių įžadų nelaužo.

Skorpionams meilė – ne gražūs žodžiai ir beprotiški žygdarbiai, o noras būti kartu, nepaisant visų bėdų. Jie pasitiki savo širdimi, bet taip pat klauso savo proto.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 3

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai