Jie taps triušio numylėtiniais: trims Zodiako ženklams 2023 metais pasiseks viskas

Jūsų laukia tikra sėkmė

trims Zodiako ženklams metais žada tikrą sėkmę ir laimę. Jie galės pasiekti didelių aukštumų visose srityse ir užsitikrinti sau saugią ateitį. Anot astrologų, likimo numylėtiniai Juodojo Triušio metais bus Avinas, Jautis ir Ožiaragis. Žvaigždės bus jų pusėje.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai bus kupini energijos Jupiterio dėka, kuris jų ženkle bus iki pavasario pabaigos. Avinas gaus progą pakeisti savo gyvenimą – sportuoti ir sulieknėti, pakeisti darbą į geriau apmokamą, susirasti naujų draugų ar sielos draugą. Antroji metų pusė bus finansinės sėkmės metas, tiesiog “plauks” į jūsų rankas.

Jautis

Jautis imsis tikro karjeros žingsnio arba atidarys savo verslą – įgyvendinti drąsiausias jų svajones. Giminės ir palaikys ženklo atstovus visose jų pastangose, o tai tiesiogine prasme suteiks jiems sparnus. Jautis kelis kartus padidins pajamas ir iki metų pabaigos net galės įsigyti automobilį ar nekilnojamąjį turtą.

Ožiaragis

Ožiaragiai turės progą pagerinti savo finansinę padėtį, o tai gali būti ir paaukštinimas darbe, ir nauji pajamų šaltiniai. Svarbu būti dėmesingiems likimo ženklams ir nepraleisti atsiveriančių progų. Vieniši Jaučiai taip pat gali susitikti su savo sielos draugu ir rasti tikrą laimę: iki metų pabaigos jie iškels vestuves, į jas pakviesdami visus draugus.

Išeiti iš AMP versijos