Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Jokių gėlių, jokių dovanų: įvardijami trys godžiausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Trys Zodiako ženklai tarp vyrų yra ypač godūs. Jie nėra pasiruošę investuoti pinigų į savo antrąją pusę, todėl reikia pasiruošti, kad net ir šeimyniniame gyvenime su jais teks visas sąskaitas dalyti per pusę. Kas jie?

Svarstyklės

Po šiuo zodiako ženklu gimę vyrai tiki, kad visi pinigai šeimoje yra dalijami. Nesvarbu, kas uždirba daugiau. Svarbiausia, kad visos santaupos būtų laikomos vienoje dėžutėje, o Svarstyklės visada turi prieigą prie jos. Ne kiekviena moteris su tuo sutiks, bet, kita vertus, šiuolaikiniame pasaulyje tai yra visiškai priimtinas partnerystės stilius. Nelaukite dovanų ar netikėtų staigmenų iš Svarstyklių ženklo vyrų.

Žuvys

Žuvys gali pasakoti daugybę pasakų ir duoti įvairių pažadų, tačiau iš tikrųjų jos gana šykščios pinigų. Čia lemiamą vaidmenį atlieka šio Zodiako ženklo vyrų egoizmas. Pirma, jie turi patenkinti savo materialinius poreikius, o tada pasidalinti savo privalumais su savo partneriu. Užmegzdami santykius su Žuvimis, turite būti pasiruošę, kad jie linksminsis savo sąskaita, o jūs – savo. Vienintelis pavojus – pritrūkę pinigų jie gali atsisėsti tau ant sprando. Negalima leisti, kad taip nutiktų.

Vandenis

Visą turtą Vandenis padalins per pusę su žmona. Šio Zodiako ženklo atstovai per susitikimus su mergina sąskaitas dalijasi per pusę, taip pat už buto nuomą ir kitas išlaidas. Turite būti pasiruošę, kad šeimos gyvenime niekas nepasikeis. Vandeniai mielai sumokės už komunalines paslaugas, buitines prekes ir maistą. Tačiau, jeigu išlaidos bus didesnės, Vandenis atsisakys mokėti. Vyrų atžvilgiu patikimumas ir stabilumas nėra susiję su Vandeniu. Su jais susigyvens tik stipri ir nepriklausoma moteris, galinti pasirūpinti savimi.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *