Jūsų laukia finansinis smūgis: kovo pabaigoje šie Zodiako ženklai susidurs su išlaidomis


Finansinis smūgis

Du zodiako ženklai paskutinėmis kovo dienomis susidurs su finansiniais sunkumais. Jų laukia sunkus laikotarpis, tačiau viską įmanoma pakeisti. Astrologai įvardijo du zodiako ženklus, kurie mėnesio pabaigoje nepajėgs išlaikyti finansinio stabilumo. Kai kurių Avino ir Svarstyklių atstovų laukia sunkus finansinis smūgis.

Avinas

Savaitės pabaigoje Avinas stačia galva pasiners į savo verslą, pamiršdamas racionalumą. Dėl noro pasisekti aukštumas jie patirs daug išlaidų.

Greičiausiai Avinas įsisuks į skolas, iš kurių nebus lengva “išlipti”. Todėl astrologai pataria būti atsargiems. Prieš priimant sprendimą, geriau keletą kartų pagalvoti.

Svarstyklės

Artimiausios dienos Svarstyklėms bus labai sunkios. Nors dažniausiai jie priima teisingus sprendimus ir moka pasverti pliusus ir minusus, kovo pabaiga šio Zodiako ženklo atstovams bus tikras išbandymas.

Siekdami karjeros sėkmės, Svarstyklės norės investuoti ir prisidėti prie savo projektų, tačiau tai lems tik finansinę juodą gyvenimo ruožą.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos