Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kaip sugalvoti norą per jaunatį, kad jis tikrai išsipildytų?

Nuo seniausių laikų per jaunatį buvo atliekamos ypatingos apeigos ir ritualai. Manoma, kad būtent šiuo metu gyvenimą galima pagerinti ir likimą pakeisti. Kaip teisingai išsakyti norą jaunaties metu, kad tai tikrai išsipildytų?

Norų išsipildymas: kaip tai atlikti?

Svarbu aiškiai, glaustai ir tiksliai suformuluoti savo norą. Venkite kai kurių žodžių, pvz., „neturiu/ne“, „neturiu“ arba „nereikia“. Šiuo momentu turite viską įsivaizduoti. Taip pat neturėtumėte reikšti tokių norų, kurie gali pakenkti kitiems.

1 metodas

Kad visata greičiau išgirstų tavo svajones ir troškimus, reikia griebtis nedidelio ritualo žvakės pagalba. Pasirinkite ramią patalpą ir uždekite žvakę, kai danguje gims jaunatis – išsakykite savo norą. Išsakę savo brangų norą, turite užpūsti žvakę ir paleisti savo svajones.

2 metodas

Ant švaraus balto popieriaus lapo surašykite savo norą į sąsiuvinį. Balta spalva – minčių grynumo ir siekių įgyvendinti svajones simbolis. Taip pat jaunaties pradžioje užsirašykite visas savo mintis. Pagrindinė taisyklė – to, kas parašyta, niekam negalima parodyti, o geriausia sąsiuvinį paslėpti kokioje nors slaptoje vietoje.

3 metodas

Savo pageidavimą reikia užrašyti ant raudonos spalvos popierinio trikampio. Negalite apsiriboti vienu noru. Iškirpkite kelis įprastus trikampius ir ant kiekvieno užrašykite savo puoselėjamą svajonę. Tada sulenkite visus trikampius į švarų voką ir įdėkite ten savo nuotrauką.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *