Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Keturi Zodiako ženklai Juodojo Triušio metais sulauks didelių problemų: kieno laukia nesėkmės?

Kad ir kokius džiaugsmingus planus bandytų kurti šie 4 Zodiako ženklai, realybė gali pasirodyti visai kitokia. Jiems teks kovoti su sunkumais ir išspręsti daugybę problemų. Anot astrologų, 2023 – ieji bus nesėkmių metas Vėžiams, Šauliams, Vandeniams ir Žuvims.

Turinys

Vėžys

Vėžių laukia sunkūs laikai – kils problemų tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Likimas Vėžius pastatys prieš sunkų pasirinkimą, nuo kurio priklausys ateitis. Taip pat verta atsisakyti ilgų kelionių, jų rezultatas jūsų nedžiugins, padidėja avarijos rizika. Konkurentai vargins jus darbe.

Šaulys

Vykdydami susitarimą Šauliai gali tapti apgaulės aukomis – tiesiogine to žodžio prasme liks be pinigų. Tai sukels ne tik depresiją, bet ir kivirčus su antrąja puse. Tokie įvykiai stipriai prislėgs.

Vandenis

Vandeniai gali tikėtis konfliktų ir kivirčų su savo antrąja puse, o tai gali privesti prie išsiskyrimo. Šio Zodiako ženklo žmonės turi būti kantrūs, jei nori išsaugoti santykius ir išmokti ieškoti kompromisų.

Žuvys

Žuvys 2023 metais bus pagrindinės pralaimėtojos – problemų kils visais frontais. Jie gali netekti darbo, o kivirčai su antrąja puse peržengs ribą. Žuvys gali pasiners į depresiją, iš kurios jas ištraukti bus nelengva.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *