Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Keturios Zodiako ženklų poros, kurių santykiuose trūksta „chemijos“

Kai kurie Zodiako ženklai yra pasirengę intymumui bet kuriuo metu, o kai kurios poros yra nesuderinamos lovoje. Apie kurias poras kalbama? Skaitykite šiame Zodiako ženklų suderinamumo horoskope.

Liūtas + Vėžys

Šių Zodiako ženklų atstovus tarsi magnetas traukia vienas prie kito, tačiau iš pradžių dėl skirtingų temperamentų lovoje neranda supratimo. Vėžiui reikia priežiūros, švelnumo ir glamonių, o Liūtas iš pradžių apie šiuos dalykus negalvoja, nori daugiau aistros ir spontaniškumo. Jis negali Vėžiui suteikti pasitikėjimo jausmo, kad jį domina kažkas daugiau nei seksas, o pastarajam reikia žmogaus, kuris jį nesavanaudiškai myli.

Mergelė + Šaulys

Ši pora visiškai neturi seksualinės chemijos, o flirtas tarp jų atrodo neįmanomas. Tuo pačiu šių Zodiako ženklų atstovai gali būti puikūs draugai ir partneriai, tačiau seksualiniame gyvenime ugningas Šaulio temperamentas neprilygsta pragmatiškam Mergelės charakteriui.

Ožiaragis + Vandenis

Šios asmenybės turi gana kontrastingus santykius, tačiau tai retai sukuria tarp jų seksualinę chemiją. Ožiaragis praktiškas ir kiek reiklus, greitai pripranta prie kasdienės rutinos. Tuo pačiu Vandenis yra nepriklausomas, mėgstantis nuotykius ir vengia žmonių, kurie gyvena pagal griežtas taisykles. Šis derinys bus sunkus abiem pusėms.

Žuvys + Liūtas

Šie Zodiako ženklai negali sutarti vienas su kitu ir tarp jų nuolat kyla prieštaravimų. Jiems trūksta bendro pagrindo užmegzti romantiškus santykius. Be to, Liūtas mėgsta gauti dėmesį, tačiau atsiriboja nuo gilių emocijų, o Žuvys yra labai jautrios ir emocingos. Liūtas į gyvenimą žiūri lengvai, o jo vandens ženklo partneris į kiekvieną gestą žiūri rimtai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *