Kokie bruožai trukdo Zodiako ženklams rasti meilę


Meile tarp zodiako zenklu

Meile tarp zodiako zenklu

Kartais nutinka taip, kad žmogus paprasčiausiai neranda savo sielos draugo. Ar tiesiog taip lemta, o gal būt kaltas Zodiakas? Kaip rasti meilę?

Zodiako bruožai meilėje

Avinas

Avinams rasti meilę trukdo jų pačių impulsyvumas. Jie ilgai negalvoja, veikia iškart, bet veltui. Kai paaiškėja, kad santykiai yra aklavietėje, Avinas stebėsi, kodėl taip nutiko, ir dėl visko kaltina buvusį partnerį.

Jautis

Jautis labai nori komforto. Santykiai jų supratimu turėtų būti tarsi jauki kėdė, kurioje galėsite atsisėsti ir atsipalaiduoti. Jaučiai netoleruos nepatogumų, tad geriau paprasčiausiai išsiskirti.

Dvyniai

Pavydas neleidžia Dvyniams užmegzti darnių ir tvirtų santykių. Faktas yra tas, kad Dvyniai dažnai flirtuoja su visais, net kai jie turi antrąją pusę ir nemato tame nieko blogo.

Vėžys

Pažeidžiamumas yra pats bruožas, trukdantis Vėžiams rasti meilę. Jie viską ima per daug į širdį. O nuo musės Vėžiai sugeba išpūsti dramblį.

Liūtas

Liūtai turi peržydėjusį ego. Jie taip pat yra pasikėlę, visada būna teisūs. Ir niekas nedrįsta jiems prieštarauti.

Mergelė

Mergelės daug galvoja, bet nesupranta, ypač meilės klausimais. Paprastai jos viską nusprendžia pačios, o savo sielos draugui net nesuteikia pasirinkimo.

Svarstyklės

Svarstyklės nuolat siekia harmonijos. Ir ieškodami laimės jos pasirengusios paaukoti save. Daugelis žmonių tiesiog tuo naudojasi, o meilėje reikia abipusės darnos.

Skorpionas

Nepasitikėjimas neleidžia Skorpionams rasti savo laimės. Jie nenori, kad kas nors patektų į jų širdį, o paskui lyg niekur nieko atsisakytų kaip kažko nereikalingo.

Šaulys

Išsiblaškymas trukdo Šauliui rasti mylimąjį ar mylimąją. Santykiai prasideda lengvai, bet lengvai ir greitai baigiasi. Šaulys nėra pasirengęs rimtiems santykiams, jiems jų tiesiog nereikia.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra per daug uždari žmonės. Vargu ar kas nors apskritai gali suprasti, kad šis žmogus yra įsimylėjęs. Ožiaragis gali prasitarti apie santykius tik vieną kartą, kai santykiuose yra kažkas negerai. Bet tada šis Zodiakas graužia pats save iš vidaus ir kaltina save.

Vandenis

Netradicinis požiūris į viską gyvenime neabejotinai trukdo Vandeniams rasti meilę. Jiems gėlių puokštės, pasimatymai, romantika atrodo kaip melancholija. Vandeniai turi paversti santykius kažkuo nepaprastu, o ne standartiniu. Nedaugelis sutiks su nesuprantamais eksperimentais.

Žuvys

Turtinga vaizduotė ne visada naudinga Žuvims. Šie žmonės daugiau galvoja apie norus, o ne apie veiksmus. Žuvys tiesiog sugalvoja neegzistuojantį antrosios pusės vaizdą, kurio galbūt niekada neras.


Skaityti daugiau:


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos