Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kuri sporto šaka tau tinka pagal Zodiako ženklą?

Sportuojant ne tik gerinama sveikata, bet ir suteikiama motyvacijos judėti į priekį. Tačiau svarbu rasti sporto šaką, kuri jums puikiai tiktų – ir jūsų Zodiako ženklas tai padės. Pasak astrologų, žmogaus gimimo data turi įtakos ir jo likimui, ir charakteriui, ir polinkiams.

Avinai yra labai energingi ir mėgsta konkurenciją, jiems geriausias pasirinkimas – krepšinis ar futbolas.

Jaučiai stiprūs ir ryžtingi, pasižymi puikia ištverme ir meilės aktyvumu. Jiems tiks plaukimas ar tenisas.

Dvyniai yra bendraujantys, energingi ir turi puikią koordinaciją. Šio Zodiako ženklo žmonės turėtų atkreipti dėmesį į bėgimą ar šokius.

Vėžiai jautrūs ir intuityvūs, jiems tiks susikaupimo reikalaujantis tinklinis ar joga.

Liūtai yra kūrybingi ir pasitikintys savimi, todėl gali lengvai pasižymėti tokiose sporto šakose kaip krepšinis, gimnastika ar net kovos menai.

Įvairios sporto šakos

Mergelės yra analitiškos ir organizuotos, todėl joms labiau patinka strategijos ir įgūdžių reikalaujančios sporto šakos. Važinėjimas dviračiu yra puikus pasirinkimas Mergelėms, nes jis leidžia joms tyrinėti gamtą treniruojant protą ir kūną.

Svarstyklės yra bendraujančios ir mėgsta komandinį darbą. Futbolas – idealus sportas Svarstyklėms, nes reikalauja fizinių ir protinių jėgų bei gerų bendravimo su varžovais įgūdžių. Taip pat tinka jodinėjimas.

Skorpionai pirmenybę teikia įtemptai fizinei veiklai. Kovos menai idealiai tinka šiam ženklui.

Šauliai yra azartiški ir mėgsta sportą, susijusį su tyrimais ir atradimais. Tenisas jiems yra puikus pasirinkimas.

Ožiaragiai yra ryžtingi ir disciplinuoti, todėl gali teikti pirmenybę sportui, kuris reikalauja atsidavimo ir sunkaus darbo. Plaukimas jiems yra puikus pasirinkimas, bet taip pat ir bėgimas

Vandeniai yra nepriklausomi, todėl jiems labiau patinka veikla, leidžianti patiems tyrinėti viską aplinkui. Žygiai yra puikus pasirinkimas Vandeniams, kaip ir golfas.

Žuvys yra jautrios ir renkasi veiklą, susijusią su atsipalaidavimu ir gydymu. Joga puikiai tinka Žuvims, nes padeda pagerinti lankstumą bei ramina protą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *