Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Lapkričio mėnesio meilės horoskopas 2021

Planetos ir žvaigždės daro įtaką žmonių likimams. Astrologė Liana Zhemchuzhnaya sudarė meilės horoskopą visiems Zodiako ženklams 2021 m. lapkričio mėnesiui.

2021 metų lapkričio mėnesio meilės horoskopas 12 zodiako ženklų

Meiles horoskopas lapkricio menesiui 2021 metams

Avinas – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Avinams bus sunku įveikti savo užsispyrimą ir rasti kompromisą su antrąja puse. Kad išvengtumėte kivirčų, turite suplanuoti bendras atostogas. Vieniši Avinai įsimylės iš pirmo žvilgsnio, tačiau romanas gali būti trumpalaikis.

Jautis – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Lapkritį Jaučiai gali susidurti su žmogumi, kuris jiems taps patikimu partneriu ir daug ko išmokys. Jau atradusiems meilę šio ženklo atstovams teks atsiriboti nuo partnerio, kad permąstytų santykius ir sumažintų savo priklausomybę.

Dvyniai – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Pirmoji mėnesio pusė – palankus metas Dvynių meilės nuotykiams. Tai ir tie, kurie jau sukūrė šeimą, ir tie, kurie turi nuolatinį partnerį, ir tie, kurie yra vieniši.

Vėžys – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Vėžių laukia daug laimingų akimirkų. Jų antroji pusė pateiks jiems malonių staigmenų. Vėžio ženklo moterys lapkričio mėnesį turėtų sulaukti geidžiamo pasiūlymo tuoktis. Pavieniai ženklo atstovai turėtų gilinti savo veiklą.

Liūtas – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Liūtas norės laikytis atokiau nuo priešingos lyties atstovų. Net ir netikėta simpatija tam tikram asmeniui nesugebės paskatinti jo susitvarkyti asmeninio gyvenimo. Šeimos liūtai taip pat susidurs su sunkumais. Jei pavydo ir irzlumo nepavyks įveikti, gali prireikti skyrybų.

Mergelė – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Gimusieji po Mergelės žvaigždynu abejos savo antrąja puse. Jie persekios savo partnerius nepagrįstais įtarinėjimais ir gali išprovokuoti rimtą ginčą. Mergelių poroms, kurios jau sutiko meilę, astrologas siūlo leistis į bendrą kelionę. Tai suteiks daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų.

Svarstyklės – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Vienišos Svarstyklės, ieškančios partnerio, turėtų atkreipti dėmesį į savo draugus. Gali būti, kad atėjo laikas draugystei peraugti į kažką daugiau. Santykiaujantys ženklo atstovai turi išmokti būti kantresni ir supratingesni savo mylimajam.

Skorpionas – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Skorpionams metas atidžiau pažvelgti į savo partnerį ir įsitikinti, ar tikrai šalia yra žmogus, kuriuo galima pasitikėti. Daugelis priims sprendimą išsiskirti. Šeimos Skorpionai svarstys galimybę susilaukti vaiko.

Šaulys – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Šauliams lapkritis žada būti geras, romantikos kupinas mėnuo. Tie šio ženklo atstovai, kurie jau sutiko savo antrąją pusę, bus dar labiau sužavėti ir jausis globojami. Vieniši Šauliai gali sutikti įdomų žmogų netikėtoje vietoje.

Ožiaragis – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Ožiaragiai šį mėnesį susitiks su žmogumi, kuris jiems puikiai tinka. Svarbiausia nepraleisti potencialaus partnerio dėl baimių ir abejonių. Susituokę Ožiaragiai daug ginčijasi, nes nemoka nustatyti prioritetų.

Vandenis – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Partneriai pradžiugins Vandenį maloniais netikėtumais. Jų jausmai taps dar stipresni. Vieniši ženklo atstovai lapkričio mėnesį neturės laiko meilei. Jie visą savo energiją skirs tikslams pasiekti.

Žuvys – lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Žuvims reikėtų „perkrauti” savo mintis ir įsivyravusią rutiną. Patariama atitrūkti nuo kasdienybės ir kartu keliauti į vietas, kuriose jie dar nėra buvę. Žuvys, ieškančios meilės, turi atidžiau apsižvalgyti kas yra aplinkui.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *