Liūtas – 5-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Liūtas?

Liūtas − tai penktasis Zodiako ženklas (liepos 23 − rugpjūčio 23 d.). Liūtas yra Ugnies ženklas. Jo planeta Saulė ir skaičiai Vienas ir Vienuolika. Astrologiniai akmenys − deimantas, rubinas, topazas. Pagal kinų mitologiją − Beždžionė.

Liūto ženklo žmonių savybės

Visi Liūtai mėgsta būti globojami ir neapkenčia būti nuo ko nors priklausomi. Atvirkščiai – jie patys stengiasi ką nors paguosti ar morališkai palaikyti. Liūtui labai svarbu, kad kiti žmonės prašytų jo patarimo. Pasiūlę savo pagalbą, jūs jį mirtinai įžeisite – Liūtas tiesiog nepakenčia kieno nors akyse atrodyti silpnas ir bejėgis. Liūtai gana atsainiai, kartais netgi neatsakingai elgiasi su pinigais. Dėl to jie dažnokai atsiduria ties bankroto riba, tačiau niekada neprašo paskolinti – visada patys sugeba rasti išeitį net ir iš sunkiausios finansinės situacijos.

Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, turi puikų talentą perleisti kitiems visus nuobodžius ir neįdomius darbus, patys imdamiesi tik tų reikalų, kurie garantuotai atneš jiems sėkmę. Tačiau, nepaisant jų garbės troškimo ir egoizmo, Liūtai – ištikimi draugai ir gyvenimo palydovai, kuriais galima drąsiai pasikliauti. Jiems būdingas savotiškas herojiškumas, ir jie iškilus būtinybei paaukos viską, ką turi brangiausio, kad galėtų padėti kitiems.

Būdami švelnūs ir aistringi, Liūtai vis tik gali pataikauti. Bandydami „manevruoti“ žmonėmis asmeninėje, darbo ar socialinėje sferoje  jie tai daro nepastebimai ir meistriškai. Liūtai veda arba išteka dažniausiai iš išskaičiavimo; bendrauja visų pirma praktiniais sumetimais, nevengdami pataikauti turintiems valdžią žmonėms, stengdamiesi užimti sostą visuomeniniuose, finansiniuose ar tarnybiniuose sluoksniuose.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Liūtas yra malonus, žavingas, dosnus ir kilnios širdies; praleidžia pro pirštus kitų klaidas, kai jų nepastebi patys klystantys. Jis yra ryžtingas ir plėšosi kaip laukinis, kai prieš akis mato tikslą. Neslepia savo žinių, nuopelnų, talentų, kitaip tariant, nemiršta iš kuklumo, bet leidžia ir kitiems gyventi po saule kartu su juo.

Neigiami. Niekada nereikia net užsiminti Liūtui, kad jis turi silpnybių, – jis nesitvers pykčiu ir norės šmeižiką sulyginti su žeme. Liūtas dažnai nusiteikęs labai palankiai savo atžvilgiu ir gali sureaguoti arogantiškai. „Aš“ jam yra viskas, tik suaugę patyrę Liūtai moka pasakyti „Mes“.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: