Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Meilės horoskopas 2021 kovo mėnesiui

2021 metų kovo mėnesio meilės horoskope kalbama apie visų zodiako ženklų asmeninio gyvenimo pokyčius. Pavasario pradžia ruošia daug staigmenų, tiek malonių, tiek nemalonių. Ši astrologinė prognozė suteiks visą informaciją, kurios reikia, kad pasiruoštumėte būsimiems įvykiams.

2021 meilės horoskopas kovo mėnesiui

Kovo menesio meilės horoskopas 2021

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Kovo mėnesį santykiai nebus aptraukti debesimis. Kad nekiltų konfliktinių situacijų, stenkitės vengti įniršio ir nekelkite balso, reguliuokite toną. Kovo mėnesį laisviems Avinams geriau neskubėti užmegzti santykių su žmogumi, kurio vis dar nepažįsta.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Pasiruoškite pasimatymams kaip geriausiuose filmuose, jaukiems vakarams su viena antklode dviem. Laisvi, kurie dar neturi antrosios pusės, turi visas galimybes susitikti su savo sielos draugu kovo mėnesį.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Pradėkime nuo gerų žinių – kovo mėnesį jums tikrai pasiseks meilėje: bus malonių staigmenų, romantiškų pasimatymų ir nuoširdžių pokalbių. Bloga žinia ta, kad kiekvienas menkas dalykas gali sukelti konfliktą.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Kovo mėnesį jūsų ginklas – intuicija. Ji padės ne tik darbe, bet ir širdies reikaluose. Klausykite savo vidinio balso, kai stebite savo gerbėją ar šnekate su mylimu žmogumi. Kitas geras sprendimas – būti atviram ir nuoširdžiam savo partneriui. Jei laiku aptarsite aktualias problemas, viskas vyks taip kaip norite.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Pasiruoškite džiaugtis santykiais. Kovo mėnesį jie žada būti be debesų ir kupini malonių akimirkų. Pagrindinis dalykas yra nenustoti vertinti partnerio pastangų ir parodyti jam dėmesį bei rūpestį. Kovo mėnesį „Laisvi liūtai“ maudysis dėmesio centre. Tačiau jums tai nėra svetima.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Kovą Mergelės turi nukreipti dėmesį į save, suteikti meilės sau. Susikoncentruokite ties santykiais su savimi: sutvarkykite galvoje susikaupusius klausimus, išmokite mylėti ir priimti save, ilsėtis, medituoti, tobulėti. Ir būsite laimingi!

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Kovo mėnesio užduotis – tapti mažiau išrankiam ar išrankiai. Būkite tikri, kad kai tik parodysite diplomatiją ir subtilumą, gausite tai, ko norite. Nepamirškite parodyti abipusio dėmesio – tai tik sustiprins jūsų santykius.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 22 d.)

Ar pirmasis pavasario mėnuo yra meilės ir romantikos metas? Ne jums. Šį mėnesį meilės reikalus geriau palikti nuošalėje. Kovo mėnesį santykiai pateks į antrąjį ar net dešimtąjį planą. Tačiau nenusiminkite – tam tikru momentu vis tiek turėsite rasti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Jūsų darbo įrankiai kovo mėnesį yra atvirumas ir pokalbiai su mylimu žmogumi. Jie padės išvengti konfliktų santykiuose, taip pat nepraleisti perspektyvaus partnerio, jei ieškote sielos draugo. Žvaigždės pataria vengti abejotinų reikalų ir derintis prie rimtų santykių.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.)

Atkaklumas ir ramybė, kuriuos demonstruojate savo darbe, gali žaisti prieš jus santykiuose. Išmokite būti atviresni  ir drąsiai kalbėkite apie savo jausmus. Ožiaragiams, kurie turi antrąją pusę, tai padės jiems suartėti su savo partneriu. O laisviems šio ženklo atstovams šis požiūris užtikrins sėkmingą pažintį.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Atidėkite nerimą ir pasitikėkite gyvenimu – kovo mėnuo jums suteiks laimės ir beprotiškos meilės jūsų santykiuose. Todėl neapnuodykite savo gyvenimo neigiamomis mintimis ir nusiteikite romantiškam kovo mėnesiui.

Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Mėnesio planuose: jaukūs pasimatymai su mylimu žmogumi ir susitikimai su draugais. Tie kurie vieniši, žvaigždės žada malonius susitikimus – kai kurie jų baigsis trumpu flirtu, o kai kurie gali užmegzti tikrus ilgalaikius santykius.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai