Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Meilės horoskopas 2022 m. gegužės mėn.

Gegužę daugelis norės imtis iniciatyvos asmeniniuose santykiuose ir keisti savo gyvenimą. Aplinkybės tam bus palankios. Galimos neįprastos pažintys bei romantiški įsimylėjimai, tačiau geriau nepriimti skubotų sprendimų. Prieš imdamiesi svarbių veiksmų šiek tiek palaukite – naujiems santykiams tai bus tik į naudą.

Antroji gegužės pusė – tai gilesnių jausmų metas. Švelnią simpatiją gali pakeisti stiprūs jausmai. Tačiau ne visada bus lengva juos išsiaiškinti. Daug kas priklauso nuo gyvenimo patirties, taip pat nuo to, kiek žmogus sugeba būti objektyvus savo paties atžvilgiu.

Meilės horoskopas gegužės mėn.
Meilės horoskopas gegužės mėn. / Nuotr. unsplash.com Nathan Dumlao

Meilės horoskopas Avinams

Avinai bus daug subtilesni ir taktiškesni nei paprastai, ir tai padės jiems užglaistyti daug aštrių briaunų, kad santykiai taptų harmoningesni. Nauji pažįstami gali padaryti stiprų įspūdį šio ženklo atstovams, priversti juos visiškai pamesti galvą – tačiau neilgam.

Meilės horoskopas Jaučiams

Jaučio laukia palankus mėnuo. Teigiamų tendencijų įtaka vyraus visose gyvenimo srityse, o santykiai su mylimu žmogumi nebus išimtis. Tačiau ženklo atstovai turės imtis iniciatyvos ir inicijuoti pokyčius į gerąją pusę. Jos dėka gegužė gali būti kupina romantikos.

Meilės horoskopas Dvyniams

Dvyniai tikrai džiaugsis gegužės pradžia. Šiuo metu gali išsipildyti slapti troškimai ir drąsios svajonės. Aplinkybės bus palankios romantiniams santykiams užmegzti. Jei jums jau seniai kas nors patinka, verta be ilgų svarstymų žengti pirmąjį žingsnį. Antroji gegužės pusė bus ramesnė, tačiau ji taip pat bus savaip gera. Santykiai, kurie anksčiau buvo paviršutiniški, taps gilesni.

Meilės horoskopas Vėžiams

Vėžiams gegužė atneš malonių staigmenų. Gali atrodyti, kad romantiniai santykiai nueis į antrą planą, nes šio ženklo atstovai bus labai užsiėmę. Tačiau tikrai atsiras laiko maloniam pokalbiui ir pasimatymui, o įsimylėjimas ilgai netruks. Neatmetami romantiški įsimylėjimai darbe. Ypač tikėtina, kad jų bus kūrybinių profesijų atstovų urvuose.

Meilės horoskopas Liūtams

Liūto laukia įdomūs susitikimai. Šio ženklo atstovai daugeliui žmonių padarys gerą įspūdį, net jei ir nelabai stengsis. Nauji pažįstami įvertins jūsų žavesį ir patrauklumą, o gegužė bus kupina įdomių romantiškų nuotykių. Antroji mėnesio pusė žada nepamirštamų kelionių įsimylėjėliams.

Meilės horoskopas Mergelėms

Mergelės neturėtų tikėtis, kad meilė jas suras pati. Ar norite romantikos? Veikite ir imkitės iniciatyvos. Gegužės pirmoji pusė bus palanki įvairiems renginiams – nuo darbo konferencijų iki draugiškų vakarėlių. Tačiau antrojoje pusėje atkreipkite dėmesį į tai, ką siūlo naujosios technologijos, socialinė žiniasklaida ir pažinčių programėlės.

Meilės horoskopas Svarstyklėms

Svarstyklėms sunku išvengti gegužės pradžios jaudulio. Net ir anksčiau itin darniai susiklosčiusius santykius gali sugadinti abipusės pretenzijos, pavydas ir nepasitikėjimas. Atminkite: netylėkite apie tai, kas jums kelia nerimą. Nuoširdus pokalbis pakeis situaciją į gerąją pusę. Antroji gegužės pusė bus daug harmoningesnė. Tai leis jums įnešti kažką naujo ir gražaus į jau daugelį metų trunkančius santykius.

Meilės horoskopas Skorpionams

Skorpionai turėtų atsipalaiduoti ir, jei įmanoma, pasinerti į tėkmę, nekomplikuoti situacijos, neklaidinti nei savęs, nei aplinkinių. Gegužės mėnesį šio ženklo atstovai bus itin įtarūs, jautrūs ir piktinasi. Be to, paprasti atsakymai į klausimus, susijusius su asmeniniais santykiais, jų netenkina. Galbūt geriausias būdas išvengti problemų asmeniniuose santykiuose šiuo metu – tiesiog neteikti jiems tokios didelės reikšmės ir sutelkti dėmesį į ką nors kita.

Meilės horoskopas Šauliams

Šauliai gegužę mėgausis ryškiomis romantiškomis akimirkomis. Tiesa, ne kiekviena maloni pažintis ar įsimylėjimas gali tapti rimtų santykių priežastimi. Tačiau daugelis ženklo atstovų džiaugsis maloniai praleidę laiką. Antroje mėnesio pusėje gali paaštrėti stiprūs jausmai.

Meilės horoskopas Ožiaragiams

Gegužės mėnesį Ožiaragiai turės naujų užsiėmimų, o po jų – naujų pažinčių. Bus įdomu bendrauti su neįprastais žmonėmis, greitai įgysite jiems simpatijų. Ji bus abipusė. Tačiau nauji santykiai bus netolygūs ir jums nepavyks išvengti įtemptų akimirkų. Tačiau visi sunkumai bus įveikti.

Meilės horoskopas Vandeniams

Gegužės mėnesį Vandeniai ypač dažnai bus dėmesio centre, ir jiems tai tikrai patiks. Netrūks komplimentų ir malonių staigmenų, taip pat labai romantiškų pasiūlymų, į kuriuos norėsis iš karto atsakyti pritarimu. Jūsų jautrumas ir jautrumas leis jums išvengti įtemptų momentų romantiniuose santykiuose.

Meilės horoskopas Žuvims

Žuvys gegužę tikrai nesiskųs dėmesio stoka: šio ženklo atstovus pastebės visi. Gali būti, kad jums teks sunkiai pasirinkti, nes bus keletas žmonių, norinčių su jumis susipažinti. Klausykite savo širdies: ji neklysta. Gegužė bus palanki įsitvirtinusioms poroms


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *