Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Meilės horoskopas 2022 m. lapkritis: kokie meilės vingiai mūsų laukia?

2022-ųjų lapkritį tikimasi daug permainų, kurios palies ir meilės sritį. Mėnesio pradžioje teks nueiti nelengvą kelią, kad pasiektumėte santykių harmoniją. Mėnesio pabaiga ir vidurys – palankus metas vestuvėms ir vaikų planavimui. Svarbu būti nuoširdžiam, sąžiningam ir švelniam su savo antrąja puse.

2022 metų lapkričio mėnesio meilės horoskopas

Meilės horoskopas 2022 lapkritis

Avinas

Mėnesio pradžioje Avinas patirs jėgų antplūdį ir pasiruošimą naujam santykių etapui, tačiau žvaigždės nepataria skubėti. Prieš tai jūsų santykiai turėtų išlaikyti stiprumo testą. Po to nuspręsite, ar esate pasiruošę tęsti santykius. Antroje mėnesio pusėje turėtumėte įsiklausyti į savo jausmus. Šeimos Avinas neturėtų rodyti per didelio pavydo mylimam žmogui.

Jautis

Lapkritis Jaučiui bus nusivylimų mėnuo. Žvaigždės pataria įsiklausyti į savo jausmus ir atsižvelgti į praeities patirtį. Daugeliu atvejų verta imtis iniciatyvos. Laisviems Jaučiams reikėtų kuo daugiau laiko praleisti perpildytose vietose – tai padidins tikimybę susirasti sielos draugą. Šeimos Jaučiai norės įteisinti savo santykius, ir tai bus pati geriausia mėnesio pabaiga. Atsižvelkite į artimųjų nuomonę.

Dvyniai

Šeimos Dvyniai pernelyg užsiėmę santykiais, o laisvi visada ieško antrosios pusės. Pagalvokite apie save ir atsipalaiduokite. Kai nustosi bandyti surasti savo meilę, ji pati sutiks tave – ir ten, kur tu to visai nesitiki. Stenkitės apsupti save tik ištikimais ir patikimais draugais. Aplinkos pakeitimas padės užpildyti jūsų gyvenimą naujomis spalvomis.

Vėžys

Meilės sferoje Vėžio laukia sėkmingas mėnuo. Artimi žmonės suteiks jums reikiamą pagalbą ir paramą. Poroms kurios yra susituokusios, gali kilti konfliktų ir nesutarimų rizika. Antroji mėnesio pusė palanki kelionėms kartu, planuoti vaiką. Laisvieji Vėžiai gali sutikti savo meilę. Neatsisakykite vakarėlių – galbūt ten sutiksite „savo“ žmogų.

Liūtas

Vienišiems Liūtams lapkritis ruošia įdomias pažintis. Jūsų simpatijos objektas ne iš karto pradės atskleisti savo tikruosius jausmus. Liūto vienaprasmiškumas leis jam įveikti bet kokius sunkumus. Pokyčiai asmeniniame gyvenime ir praeities atsikratymas padės sutikti meilę. Šeimos Liūtų santykiai gali prarasti savo kibirkštį. Reikėtų stebėti savo elgesį, ieškoti kompromisų ir susigrąžinti antrosios pusės pasitikėjimą. Praleiskite daugiau laiko vienas šalia kito.

Mergelė

Lapkritis bus pats sėkmingiausias mėnuo vienišoms Mergelėms. Likimas suteiks jums daug šansų sutikti savo meilę. Stenkitės visada būti įvykių centre. Vertinkite žmones pagal jų veiksmus. Supraskite žmonių trūkumus. Šeimos Mergelės pagalvos apie nėštumo planavimą. Tam palankiausias metas bus mėnesio pabaiga. Namo puošimas Šv. Kalėdoms padės suartėti su savo antrąja puse.

Svarstyklės

Lapkritis vienišoms Svarstyklėms atneš daug pažinčių. Atrodo, kad stipriai trauksite priešingą lytį, tačiau atėjus laikui rinktis, reikėtų rinktis atidžiau. Būkite atsargūs rinkdamiesi partnerį, tad nederėtų iš kart užmegzti intymius santykius. Stenkitės vengti įtartinų situacijų. Mėnesio pabaigoje gali užklupti smulkūs nemalonumai, tačiau su jais nesunkiai susidorosite.

Skorpionas

Tiek vedusių / ištekėjusių, tiek vienišų Skorpionų laukia darbingas mėnuo. Jūsų meilė intrigoms ir flirtavimui gali paskatinti įdomias pažintis. Tačiau esate taip susikoncentravęs į antrosios pusės paieškas, kad pamirštate viską. Šeimos Skorpionai neturėtų piktnaudžiauti melu. Jūsų gebėjimas lengvai rasti išeitį padės išspręsti visus konfliktus.

Šaulys

Lapkritis nebus itin palankus mėnuo Šauliams, ieškantiems sielos draugo. Bet kokie bandymai užmegzti romantiškus santykius bus nesėkmingi. Verta pasisemti patirties ir vėl pabandyti surasti savo meilę. Per šį laiką sutiksite įvairių žmonių. Šeimos Šauliai gali nesutarti su antrąja puse. Surenkite pasimatymą, kuris padėtų jums atvirai pasikalbėti apie tai, kas jus skaudina. Iki mėnesio pabaigos problemos bus išspręstos.

Ožiaragis

Antroji mėnesio pusė laisviems Ožiaragiams gali padovanoti mylimą žmogų, tačiau pirmiausia turite pereiti tam tikras kliūtis. Neryžtingi Ožiaragiai rizikuoja visą gyvenimą praleisti vieni. Norėdamas atsiverti ir parodyti savo jausmus, Ožiaragis turi pasitikėti rimtais partnerio ketinimais. Būk drąsus. Šeimos Ožiaragių laukia ramus lapkritis. Kartu su mylimu žmogumi judate savo tikslų link.

Vandenis

Laisvieji Vandeniai gali tikėtis šiokių tokių problemų ieškodami antrosios pusės. Savo elgesiu galite atstumti potencialų partnerį. Nenusiminkite: lapkričio pabaiga gali atnešti teigiamų emocijų. Sumažinkite savo entuziazmą ir leiskite partneriui jumis pasirūpinti. Šeimos Vandeniai turėtų galvoti apie perėjimą į naują santykių etapą.

Žuvis

Lapkritis leis Žuvims susitikti su savo antrąja puse. Galbūt tai bus kažkas iš artimų draugų rato. Pasistenkite atidžiau elgtis su mylimu žmogumi – yra rizika, kad jis savo dviprasmišku elgesiu sukels jums skausmą. Įsitikinkite savo jausmų nuoširdumu ir tik tada užmegzkite santykius. Pasistenkite stebėti savo elgesį – esate per daug susierzinęs ir emocingas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai