Meilės horoskopas 2023 metams: pasimatymai, romanai ir flirtai

Meilės horoskopas 2023 metai

Astrologai sudarė meilės horoskopą visiems Zodiako ženklams metams. Nuo sausio 9 dienos Juodasis palieka Vėžį, o tai pagerina situaciją santykiuose – galima išspręsti problemas ir ginčus. Nuo 2023 metų liepos 23 rugsėjo 4 dienos meilės Venera Liūte judės retrofazėje, o tai rodo santykių su partneriais problemas. Plačiau apie kiekvieną Zodiako ženklą – 2023 metų meilės horoskope.

Avinas

Laikotarpis nuo sausio iki gegužės bus labai užimtas. Šio Zodiako ženklo atstovų laukia daugybė susitikimų, pasimatymų, romanų, flirto ir ryškių emocijų. Pagrindinis dalykas, kurį atneš 2023-ieji, yra tai, kad Avinas sutiks žmogų, su kuriuo kurs šeimą ir susilauks vaikų.

Jautis

Triušio metai Jaučiui atneš nepamirštamų nuotykių asmeniniame gyvenime. Tie Jaučiai, kurie dabar yra vieniši, pagaliau susiras seksualinį partnerį, o tie, kurie jau palaiko santykius, pasieks naują lygį.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai laiko veltui negaiš. Nuo kovo jie pradės sparčius bandymus susirasti draugą, tačiau rimtų santykių jie neieško – tik intymumo ir kelių bendrų vakarėlių.

Vėžys

2023 metų vasarą šio ženklo atstovai suras stabilius santykius. Turėdami nuolatinį partnerį labai pagerinsite jų asmeninį gyvenimą, o tai teigiamai paveiks kitas sritis.

Liūtas

Laisvieji Liūtai ir Liūtės ieškos nuolatinių santykių ir stabilaus partnerio, o tie, kurie dabar palaiko santykius, norės paįvairinti eksperimentus lovoje. Astrologai teigia, kad Liūtų asmeniniame gyvenime netikėtų likimo vingių nepatirs – viskas bus suplanuota, stabilu ir nuspėjama.

Mergelė

Naujieji 2023-ieji metai bus sėkmingi, norint su partneriu aptarti visus slaptus troškimus ir juos įgyvendinti. Nesidrovėkite ir nesijaudinkite. Svarbu atvirai ir užtikrintai kalbėti apie tai, kas neabejotinai prisideda prie santykių stiprinimo.

Svarstyklės

Pirmas pusmetis bus sunkus.  sako, kad šiuo metu neturės nuolatinio partnerio. Viskas pasikeis vasarą, kai atostogų romanas ir atsitiktiniai santykiai peraugs į kažką daugiau.

Skorpionas

Astrologai prognozuoja, kad šis Zodiako ženklas užmegs intymumą su seniai jiems pažįstamu, bet anksčiau draugo ar merginos statusu buvusiu žmogumi. Jūsų laukia nauji romantiški nuotykiai.

Šaulys

Triušio metais astrologai Šauliui prognozuoja sparčią seksualinių santykių raidą. Žvaigždės vedusiems Šauliams pataria suteikti savo partneriui šiek tiek laisvės ir įsiklausyti į jų norus.

Ožiaragis

bus sustabdytas keliems mėnesiams. Galbūt tai turės įtakos nemalonioms situacijoms ir konfliktams su antrąja puse.

Vandenis

Situacija asmeniniame Vandenio gyvenime dabar nėra labai rožinė, tačiau pavasario pabaigoje ar vasaros pradžioje jie išeis atostogų, kur galės išspręsti visas problemas su savo sielos draugu.

Žuvys

Ryškių romantiškų potyrių šiais metais Žuvys nepatirs. Jie pirmenybę teiks seksualiniams santykiams be įsipareigojimų.

Išeiti iš AMP versijos