Meilės horoskopas 2023 metų vasariui: kurie Zodiako ženklai pasieks romantikos ir harmonijos viršunę?

Romantika ir harmonija

Artėja antrasis 2023 metų mėnuo! Astrologai teigia, kad Triušio metai idealūs santykiams ir šeimos kūrimui. Meilė taps svarbiausia sritimi, o kiekvieną mėnesį šį jausmą atrasime iš skirtingų pusių. Ko galime tikėtis iš partnerio vasario mėnesį?

2023-ųjų vasaris parodys romantišką ir pagarbią santykių pusę. Minkšta, svajinga Venera Žuvyse, lydima griežto ir santūraus Saturno, suteiks galimybę neskubėti į santykius, o lėtai ir vangiai pasinerti į jų vystymąsi. Jei norite užkariauti kieno nors širdį, atsisakykite karštos aistros, o vietoj to pasiūlykite ramius romantiškus pasivaikščiojimus mėnulio šviesoje ar vakarienę žvakių šviesoje. Tikra meilė šį mėnesį reikalauja saiko, harmonijos ir švelnumo.

AVINAS

Asmeniniuose santykiuose nutinka daug įdomių dalykų, galimi net lemtingi įvykiai. Tegul partneris imasi iniciatyvos, būkite šiek tiek permainingas ir romantiškas žmogus – žinoma, pasikliaudamas savo saiko jausmu. Šeimos žmonės randa pasitenkinimą, būdingas tarpusavio supratimo, emocinio artumo, dvasinio komforto troškimas. Subtiliai jaučiate harmoniją ir grožį, todėl maloniau darote ir savo, ir artimų žmonių gyvenimą.

JAUTIS

Šį mėnesį paskutinį žodį taria jūsų partneris, ir ne viskas klostosi taip, kaip norėtumėte. Iki vasario 20 d. apskritai palankus metas romantikai ir meilei, jei nesistengiate pasitikrinti savo santykių stiprybės. Neišleisk pavydo ir įtarinėjimo, kitaip tiesiog apsunkink gyvenimą – tiek sau, tiek mylimam žmogui. Vasaris reikalauja būti ramus, kantrus ir supratingas. Trečioji dekada labai sunki, gali atnešti bet kokių santykių užbaigimą arba norisi atsikratyti tave slegiančios priklausomybės.

DVYNIAI

Bendra kūryba ir kelionės suartina, yra galimybė pagerinti santykius ir pakelti juos į naują, kokybišką lygį. Imkitės iniciatyvos, ženkite žingsnį į priekį ir galėsite užpildyti savo gyvenimą romantika ir nuotykiais. Jei ieškai tobulo partnerio, būk viešumoje, vasaris palankus susitikti su naujais žmonėmis, aplankyti įdomias vietas, įvairias galimybes ir veiklą. Aktyviai įsitraukite į įvairias veiklas, nepraleiskite progos – jūsų laukia įdomūs susitikimai.

VĖŽYS

Šviežios energijos banga skatina sutvarkyti asmeninį gyvenimą ir santykius. Šis mėnuo tinkamas užsiimti kažkuo kūrybiškai, įdomaus ar tiesiog įsimylėti. Jūsų populiarumas tarp priešingos lyties atstovų auga, o tai padeda išspręsti daugelį problemų naudojant jūsų magnetinę įtaką. Praleiskite daugiau laiko su draugais, galbūt vienas iš jų jums ne tik draugas ar bičiulis. Vienas tinkamiausių mėnesių susituokti ar pradėti gyventi kartu.

LIŪTAS

Mažiau papasakokite kitiems apie savo gyvenimą, o juo labiau apie asmeninius santykius. Meilės santykiuose prasideda naujas etapas. Neleiskite kitiems ateiti į jūsų gyvenimą ir jo aptemdyti. Nutraukite toksiškus ryšius ir tada jų vietą užims laimingi santykiai. Jei turite galimybę apsilankyti kokiame nors renginyje, festivalyje ar konferencijoje, nepraleiskite jo.

MERGELĖ

Šis laikotarpis meilės sferoje bus ypač įvairus. Pagaliau galite atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. Įkvėpimas jus užvaldys, o likimas džiugins labiau nei bet kada. Nevaržykite savo laisvės pernelyg didele atsakomybe ir įsipareigojimais, bet tuo pačiu saugokitės per didelio jėgų ir priemonių išsklaidymo. Kita vertus, jei esate linkę į stabilesnį ir tvarkingesnį gyvenimą, šis mėnuo atrodys per daug įtemptas.

SVARSTYKLĖS

Šis mėnuo tinkamas meilei, romantiškiems pasimatymams, santuokai ir viskam, kas padeda žmonėms suartėti, geriau suprasti vienas kitą. Jei turite šeimą, šis mėnuo geriausiai tinka jūsų santykiams stiprinti. Jei nuspręsite atostogauti, geri prisiminimai apie atostogas su šeima garantuoti. Jei dar nesate vedęs, laikas apie tai pagalvoti. Kadangi šis mėnuo į jūsų gyvenimą atneš naujų, įdomių ir svaiginančių susitikimų. Nepraleiskite progos!

SKORPIONAS

Nebijokite pokyčių, ir jūs įtrauksite į savo gyvenimą daug naujų, įdomių galimybių. Tai tinkamiausias mėnuo spręsti būsto klausimą, atlikti remontą ar kurti būsimo būsto projektą. Bet koks darbas, kurį dirbate kaip šeima, suartins jus ir pagerins tarpusavio supratimą. Tinkamas metas atviriems pokalbiams su sutuoktiniu ar romantišku partneriu – kuo nuoširdesnis būsite, tuo daugiau jėgų ir resursų turėsite naujiems bendriems pasiekimams.

ŠAULYS

Galbūt laikas plėsti šeimą ar pagerinti būsto sąlygas. Nebijokite sunkumų ir padidėjusios atsakomybės – šiuo metu turėtumėte viską aptarti su partneriu ir planuoti savo tolimesnį gyvenimą. Turite viską, ko reikia, kad pasaulį žvelgtumėte optimistiškiau ir audra įveiktumėte pačias atkakliausias kliūtis. Ir jūsų mylimasis jums padės tai padaryti! Visai gali būti, kad kai kurie šio mėnesio įsipareigojimai vėliau taps svarbiu ilgalaikiu projektu, nepraras savo reikšmės dar ilgus metus.

OŽIARAGIS

Šį mėnesį svarbu daugiau dėmesio skirti savo užnugariui stiprinti, sutvarkyti šeimos reikalus, kuriems anksčiau neužtekdavo laiko. Jei esate vienišas, likimas jums nusišypsos, todėl nežiūrėkite į gyvenimą niūriai, atsipalaiduokite ir stenkitės elgtis ne taip, kaip aplinkybės verčia, o taip, kaip jūs iš tikrųjų norite. Visai gali būti, kad dėl to atsidursite tarp įdomių žmonių, rasite originalių, nestandartinių sprendimų užduočių, su kuriomis susiduriate.

VANDENIS

Šį mėnesį jus aplankys įkvėpimas, pagerės nuotaika malonių susitikimų su priešingos lyties atstovais dėka. Atrasite jus supančio pasaulio grožį ir harmoniją bei užpildysite savo kasdienybę spalvomis. Nebūsite taip atitrūkę nuo darbo, bet pastebėsite, kad jūsų gyvenimas tapo erdvesnis. Dabar daugiau dėmesio reikėtų skirti buities darbams, šeimyninėms pareigoms, bendravimui su vaikais ir artimaisiais, nes kitą mėnesį teks daug dirbti ir tam neužteks laiko.

ŽUVYS

Palankus mėnuo meilės santykiams, bendro gyvenimo pradžiai, ypač pirmoji ir antra vasario dekados. Net jei jūsų gyvenime viskas toli gražu nėra gerai asmeniniame fronte, per mėnesį atsiras galimybė ištaisyti situaciją, susirasti bendraminčių. Kai kuriems pasiseks sutikti idealų partnerį ir atgaivinti santykius su buvusiu, bet vis dar mylimu žmogumi. Palankus metas spręsti būsto klausimus, rasti tinkamą variantą nekilnojamajam turtui įsigyti ar nuomai.

Dalintis:
Exit mobile version