Meilės horoskopas vienišiems žmonėms pranašauja pokyčius

Kovo menesio meiles horoskopas 2022

Kai kurie zodiako ženklai jausis užtikrintai. Ši energija jus nuteiks bendravimui ir flirtui. Astrologai paaiškino, ko tikėtis šią savaitę meilės reikaluose Svarstyklėms, Skorpionams, Šauliams ir Ožiaragiams.

Svarstyklės

Visų akys bus nukreiptos į tave. Pastebėsite, kad padaugėjo karštų akių kontaktų ir žavių nuolankių nepažįstamų žmonių flirtavimų.

Skorpionas

Kad ir kokios būtų aplinkybės su jūsų meilės objektu, vargu ar rasite konkrečių atsakymų skaitmeninėje sferoje. Jei pastaruoju metu jaučiatės neįvertintas. Veneros ir Urano jungtis sugrąžins jus prie tikrojo savęs, sujungdama jus su jūsų asmenine galia. Šis renginys taip pat šiek tiek padidins jūsų populiarumą.

Šaulys

Galite sutelkti dėmesį į meilę sau, užuot siekę kitų pritarimo. Jeigu ketinate susirasti antrąją pusę, tai šis laikotarpis nebus pats tinkamiausias, nors visada yra šiokia tokia tikimybė.

Ožiaragis

Jei pastaruoju metu nesidomėjote širdies reikalais, dabar būtų tinkamas metas tai padaryti. Net jei nesusitiksite su žmogumi, kuris jus ypač sužavėtų, dabar jums bus naudinga sustiprinti savo draugų ratą.

Išeiti iš AMP versijos