Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Meiliausi Zodiako ženklai: kas jie tokie?

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kurie yra švelnesni nei bet kas kitas pasaulyje. Jie yra labai meilūs ir jiems reikia meilės. Jiems svarbu jausti kito žmogaus šilumą.

Liūtas

Liūtai yra mažos katės, mėgstančios prisiglausti. Jie pasiruošę valandų valandas gulėti vienoje lovoje su mylimuoju, apsikabinti, bučiuotis. Jiems nepaprastai malonu jausti mylimo žmogaus šilumą ir rūpestį. Tuo pačiu metu jie nemėgsta viešai rodyti savo jausmų. Jie įsitikinę, kad laimė mėgsta tylą, todėl savo santykius slepia nuo smalsių akių.

Jautis

Jaučiai retai užmezga santykius, tačiau suradę savo likimą yra pasirengę viskam dėl šio žmogaus. Skirtingai nei Liūtai, jie gali rodyti savo jausmus viešai. Kartu jiems svarbu, kad tai nebūtų “žaidimas į vienus vartus”. Jeigu jie jaus, kad jiems šalta, jiems bus labai nemalonu. Atsakydami į tai jie gali užsidaryti.

Vėžys

Vėžys – šeimos Zodiako ženklas, kuriam labai svarbūs santykiai, namų jaukumas, rūpestis ir švelnumas. Jie yra pasirengę bet kokiems žygdarbiams, kad jaustųsi meilėje. Šio zodiako žvaigždyno atstovai dažnai rengia romantiškus pasimatymus, padaro malonių staigmenų. Taip pat jie yra labai meilūs intymiuose santykiuose, nes taip jaučia sielų ir kūnų susijungimą su mylimu žmogumi.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai