Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Mergelė – 6-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Mergelė?

Mergelė − tai šeštasis Zodiako ženklas (rugpjūčio 23 − rugsėjo 23 d.). Mergelė yra Žemės ženklas. Jos planeta Merkurijus ir skaičius Penki. Astrologiniai akmenys − agatas, jaspis, smaragdas, topazas. Pagal kinų mitologiją − Gaidys.

Mergelės ženklo žmonių savybės

Mergelė – įgimta kritikė. Šio zodiako ženklo žmonės turėtų suprasti, kad kitiems nemaloni ar skaudžiai įžeidžianti kritika retai pasiekia savo tikslą. Būdami geri analitikai, Mergelės ženklo žmonės geriau už kitus sugeba tobulinti šviesiąsias savo asmenybės puses. Mergelės dažnai tampa namų vergėmis ir nereikšmingų aplinkybių aukomis, nepastebėdamos kitų, išties svarbių dalykų. Įstengus pristabdyti savo analitinį mąstymą joms pavyktų įkopti į pačias aukščiausias viršūnes. Šie žmonės būna gabūs organizatoriai, talentingi administratoriai, didelių įmonių valdytojai ar direktoriai. Didžiausias pavojus, tykantis jų kelyje į sėkmę, yra tai, kad jie gali atprasti nuoširdžiai džiaugtis gyvenimo malonumais.

Šio ženklo žmones labiau įskaudina itin intelektualių, ilgalaikių bei „platoniškų“ santykių nutraukimas, negu karštų fizinių meilės nuotykių pabaiga. Ir nors „platoniškieji“ santykiai pasitaiko gana retai, po kiekvieno nusivylimo Mergelės vis rečiau bando surasti „tą vienintelę meilę“. Kai Mergelė vis tik užmezga kontaktą su priešinga lytimi, ji retai būna nuoširdžiai aistringa. Šie zodiako ženklo žmonės – nepagydomi snobai; jie labai išrankūs ir ieško tokių partnerių, su kuriais galėtų bendrauti „nepavojingoje“ intelekto zonoje ir kurie taikytųsi su nepalenkiamu Mergelių asketiškumu kūniškos meilės reikaluose.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Po šiuo ženklu gimę žmonės yra inteligentiški. Jie nori visuomet viską išsiaiškinti iki galo. Akylai stebi ir daro savo išvadas, dažniausiai nepripažindami jokios kritikos. Visko imasi apgalvotai ir santūriai. Patys logiškai ir teisingai analizuoja sudėtingas problemas. Pasitiki tik savo jėgomis. Visas Mergelių mąstymas nukreiptas į sėkmę. Azartiniai lošimai, loterijos prieštarauja jų prigimčiai. Mergelės visose gyvenimo situacijose pasisako už tiesumą bei atvirumą ir atsižvelgia į smulkmenas.

Neigiami. Aistra kritikuoti leidžia manyti, kad Mergelės yra nepataisomos priekabiautojos. Kai kada jų protas dirba perdėm aštriai ir randa silpnų vietų ten, kur jų iš tikrųjų visai nėra. Jei Mergelė kartais apsigauna ar nusikalba, vengia sunkumų ir atsakomybę palieka kitiems.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai