Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Metų pradžia bus sunki keliems Zodiako ženklams: kurių laukia sunkus 2023 metų sausis

2023 metų sausio mėnesio horoskopas Zodiako žvaigždyno atstovams žada tam tikrų sunkumų. Tokios situacijos priežastis bus trys retrogradinės planetos vienu metu. Marsas iki sausio 12 d., Merkurijus – iki sausio 18 d., Uranas – iki sausio 22 d. Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kuriems 2023 metų sausis bus labai sunkus laikotarpis.

Vėžys

Pirmosios metų savaitės Vėžiams nebus malonios, o nuotaika – prislėgta. Galbūt juos išduos artimieji. Tai sukels nusivylimą. Vėžius liūdės ir finansinės problemos, juolab kad sausį teks sumokėti kai kurias skolas. Tai išnaudos visas jėgas ir emocijas.

Norėdami išgyventi šį laikotarpį, Vėžiai turėtų kreiptis pagalbos į draugus. Reikia duoti valią emocijoms ir ištverti sunkumus – tada tikrai ateis geriausios dienos.

Šaulys

Sausio mėnesį Šaulys bus savo šlovės viršūnėje. Vienintelis dalykas, kuris nustelbs jų gyvenimus, yra meilė. Galimi emociniai išgyvenimai, vienatvė. Šio ženklo atstovai jausis vieniši ir tuo pačiu neturės noro bendrauti su žmonėmis.

Tarp įsimylėjėlių taps tamsu ir šalta, kai kurios poros gali išsiskirti. Be to, Šauliui teks išmokti susitvarkyti su pykčiu, nes tai gali sukelti bendravimo problemų.

Žuvys

Emocingoms Žuvims 2023 metų sausį bus sunku. Gali nukentėti profesinė sfera ir karjera. Didžiausia klaida, kurią gali padaryti šio ženklo atstovai – izoliuotis nuo visuomenės.

Norėdami susigrąžinti dvasios ramybę ir gerą nuotaiką, turite apsupti save rūpestingais ir mylinčiais draugais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *