Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nė žodžio tiesos: įvardijami 3 Zodiako ženklai, kurie apgaudinėja dažniau nei kiti

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kurie apgaudinėja dažniau nei kiti. Tai gali pasireikšti tiek smulkmenomis, tiek rimtesnėmis situacijomis. Kalbame apie Dvynius, Svarstykles ir Vandenį.

Dvyniai

Ne paslaptis, kad Dvynių asmenybė dažnai būna susiskaldžiusi. Šiandien jie turi vieną tiesą, rytoj – kitą. Įdomiausia, kad jie patys tiki visomis pasakomis, kurias jums pasakoja. Tačiau ne jie kalti, kad turi tokią prigimtį, tiesiog toks jų Zodiako ženklas, kuris, anot astrologų, turi įtakos žmogaus likimui ir elgesiui.

Svarstyklės

Svarstyklės yra labai malonūs žmonės, kurie nenori nieko įžeisti. Todėl jiems lengviau pasakyti saldų melą nei karčią tiesą. Jie patys puikiai supranta, kad tai nėra išeitis iš situacijos, tačiau vis tiek nemėgsta aiškintis santykių, ginčytis, ardyti vidinę harmoniją. Jie tiki, kad taip bus geriau visiems.

Vandenis

Tarp Vandenių yra daug kūrybingų žmonių, turinčių laukinę vaizduotę. Jie mėgsta sugalvoti įvairias istorijas, pagražinti tikrovę. Įdomu tai, kad jie patys tuo tiki, kitaip nepasakytų taip patikimai. Sunku atskleisti jų melą, bet įmanoma. Pakanka atidžiai juos išklausyti ir palyginti faktus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai