Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nepalankios dienos 2021 metais

Asmeninis horoskopas ar konkrečios dienos prognozės niekada nepasakys, kurios metų dienos yra itin nepalankios. Tačiau 2021 metai kupini netikėtumų, o šių metų kalendoriuje yra daugybė datų, kurių reikėtų vengti, norint priimti svarbius sprendimus gyvenime.

Vasario 21 d.

Pavojingas laikas – „21/21/2021“ ši diena, kai turėtumėte bijoti savo norų ir atsispirti pagundoms.

Šią dieną daugybė astrologinių reiškinių prisideda prie minčių materializavimo. Tuo pačiu metu žmogus negali nuspėti, kurią akimirką jis norės kažko blogo artimų žmonių atžvilgiu. Šią dieną taip pat turėtumėte saugotis kivirčų su sutuoktiniais, kad nesugadintumėte santykių.

Rugpjūčio 13 d.

Vienintelis metų 13-asis penktadienis. Rugpjūtis yra krintančių žvaigždžių, kometų, užtemimų laikas. Be to šią dieną mėnulis nėra palankiausioje fazėje. Šią dieną patariama praleisti vienai ar vienam, kad nepatektumėte į manipuliatoriaus rankas, kuris viena fraze gali sunaikinti žmogaus gyvenimą.

Gegužės 25–27 d.

Tai keršto ir klastos dienos. Verta prisiminti, kad šis laikotarpis sutampa su Šaulio užtemimu, todėl šią dieną geriau neplanuoti tokių svarbių pirkinių ar sprendimų, kaip namo pirkimas ar vedybos.

Birželio 10 d.

Visiškas užtemimas Dvynių ženkle turėtų įvykti birželio 10 d. Saulės žiedinis užtemimas yra stiprus smūgis planetos energijai. Šią dieną gali būti užklupti nedideli galvos skausmai, taip pat bloga savijauta, nemiga ir kt.

Dar kelios datos 2021 metais kurios gali būti nepalankios

Šiomis dienomis daugelis sprendimų įgyja kitą prasmę, nei tikitės:

  • Kovo 20 d .;
  • Birželio 21 d .;
  • Rugsėjo 22 d .;
  • Gruodžio 21 d.

Šiomis dienomis geriausia šiek tiek pailsėti ir nespręsti svarbių finansinių klausimų. Saulės ir žmonių energija yra taip sujungta, kad vieni įvykiai gali paveikti kitus įvykius ar net žmones.

Be to, astrologai pataria Mėnulio pilnaties dienomis būti ypač atsargiems dėl sveikatos, šios datos tikrai nepalankios..

Operacijas ir viską, kas susiję su krauju, geriau atidėti kitai dienai, nes mėnulio įtaka kūnui yra gana didelė, todėl neturėtumėte rizikuoti savo sveikata, o kartais ir gyvybe.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai