Nuolat nepatenkinti: Zodiako ženklai, kurie nuolat niurzga


Tikri niurzgos

Toliau išvardinti Zodiako ženklai nuolat niurzga ir yra nepatenkinti gyvenimu. Kas jie?

Vėžys

Vėžiai nenori sąmoningai verkšlenti ir skųstis, tačiau niūrumas yra jų psichoterapija. Jų gyvenime tiek daug visko vyksta, ir kai emocijos kaupiasi, jiems reikia jas kaip nors išlieti. Priešingu atveju bet koks patirtas nusivylimas gali turėti pražūtingą poveikį jų psichikai. Štai kodėl Vėžiai taip dažnai būna irzlūs ir nepatenkinti viskuo: darbu, oru, giminaičiais, maža dėmele ant batų.

Skorpionas

Skorpionai mėgsta viską dramatizuoti ir sureikšminti, todėl bet kokią smulkmeną gali išpūsti iki Visatos dydžio. Jie ryžtingi ir dinamiški, o kai jiems kas nors nepatinka, jie nesistengs to nuslėpti. Šis ženklas niekada nebijo garsiai išsakyti savo pasipiktinimo dėl aiškios savo minčių argumentacijos. Todėl bet kuriame kolektyve jie laikomi chroniškais niurzgliais, mėgstančiais nuolat skųstis. Bendravimas su jais yra kupinas negatyvumo ir palieka nemalonų įspūdį.

Šauliai

Šauliai yra ypatingas atvejis. Viena vertus, jie nusiteikę optimistiškai, tačiau, kita vertus, sako pirmą, kas tik šauna į galvą. Jie labai priekabūs, aplinkiniams žarsto kandžią kritiką ir nepasitenkinimą. Šauliai gali skųstis dėl problemų, kurios nevertos vargo, tačiau jų mintyse jos yra globalios. Jei bandysite nutraukti jų murmėjimą, šis ženklas greitai pereis nuo susierzinimo prie stipraus pykčio. Skundimasis ir bruzdėjimas yra dar vienas Šaulių būdas išreikšti savo nuomonę, net jei niekas neklausia.

Išeiti iš AMP versijos