Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Ožiaragis – 10-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Ožiaragis?

Ožiaragis − tai dešimtasis Zodiako ženklas (gruodžio 22 − sausio 20 d.). Ožiaragis yra Žemės ženklas. Jo planeta Saturnas ir skaičius Aštuoni. Astrologiniai akmenys − turkis, lazuritas, oniksas. Pagal kinų mitologiją − Jautis.

Ožiaragio ženklo žmonių savybės

Po šiuo zodiako ženklu gimę žmonės niekuomet savo iniciatyva jums nepatarinės. O jeigu jūs to paprašysite ir išgausite iš jo patarimą, tačiau vis viena pasielgsite savaip, Ožiaragis jus laikys lengvabūdžiu ir vėjavaikiu. Jeigu šie žmonės veda arba išteka, būkite ramūs – jie nežengia šio žingsnio visko iki smulkmenų neapgalvoję. Gali pasirodyti keista, kad Ožiaragiai dar jaunystėje ima galvoti apie senatvę. Be abejo, apie tai anksčiau ar vėliau susimąsto kiekvienas žmogus; tačiau tik Ožiaragiai gali galvoti apie tai, kokio dydžio sumą jie po dvidešimties metų turės savo sąskaitoje banke ir gal yra galimybė jau dabar šią sumą padidinti. Po šiuo ženklu gimę žmonės drovūs ir sąžiningi.

Vaikystėje šis zodiako ženklas dažnai išgyvena gilias depresijas, jaučiasi nepilnaverčiais, atskirtais nuo kitų ir niekam nereikalingais. Garbėtroška Ožiaragis vyras gyvena uždarame biznio ir paslaptingų meilės nuotykių pasaulyje. Neseksualiniai Ožiaragio santykiai visada priklauso nuo kainos, kurios prašo kiti, ir kainos, kurią siūlo jis pats. Šie žmonės labai kantrūs ir gali ilgai laukti, kad gautų tai, ko nori; kitaip sakant, gali bekompromisiškai ištverti bet kokią konkurenciją.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Kiekvienas Ožiaragis siekia saugumo, tikrumo, ateities užtikrinimo. Todėl jis daug dirba, iš anksto po truputį taupo. Jis dalykiškai, apgalvotai gilinasi į reikalus ir savo jėgomis išsprendžia sunkias problemas. Jei prieš akis turi tikslą, visomis turimomis jėgomis siekia jo. Ožiaragio valia nuverčia kalnus. Jei jis surado tinkamą partnerį, iniciatyvos stoką sekse pakeis tikra aistra.

Neigiami. Senatvėje Ožiaragiai dažniausiai lieka vieni. Jie nėra pernelyg komunikabilūs.
Po Ožiaragio ženklu gimęs žmogus yra linkęs į pedantiškumą, kuris pasireiškia ypatinga meile tvarkai. Jis nėra aktyvus darbuotojas. Jo atsargumas kitiems gadina nervus, o nepasitikėjimas sugadina gerus santykius.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai